FOTO: latviešu bērni triumfē starptautiskā skaistuma konkursā Grieķijā

2 komentāri
FOTO: latviešu bērni triumfē starptautiskā skaistuma konkursā Grieķijā
Privātais arhīvs

Nupat no starptautiskā bērnu skaistuma konkursa Little Miss & Mister World atgriezušies Latvijas pārstāvji – desmitgadīgais Kārlis Zariņš un 13 gadus vecā Terēze Putena. Abi savu valsti pārstāvējuši godam, atvedot mājās kroņus un titulus.

Kā Skaties.lv atklāj Elita Drāke, kura kā Latvijas talantīgo bērnu konkursa patronese kopā ar bērniem devusies uz konkursu Grieķijā, mūsu bērni tajā startējuši izcili.

“Kopā tikām pie trīs balvām. Kārlis saņēma godalgu par Latvijas labāko ekoprojektu. Viņš Grieķijā prezentēja latviešu tējas, linu un dzintaru.

Ideja bja tāda – latviešu tējas ir vecākas kā Ķīnas tējas un, ja mēs dodam dabai, tā dod mums. Projekts tika atzīts par labāko,” gandarījumu pauž Drāke.

Mazā Terēze konkursā saņēmusi titulu kā gada labākā foto modele, savukārt Kārlis ticis pie galvenā kroņa.

“Mūsu puisis ir Mazais misters pasaule 2016,” ar prieku paziņo Drāke.

Skaties.lv sveic Terēzi un Kārli ar izcilajiem panākumiem konkursā!

FOTO: Kārļa un Terēzes gaitas Grieķijā

TOP komentāri

  • Arta
    0 0 0

    Arta

    Nespēju saprast, bildēs Drāke peldkostīmā utt, grozās kā veca vista un raksts tik skops par pašiem konkursantiem. Varbūt no 200 bildēm vajag izvērtēt kas ir rakstam atbilstošs, a kas ir Drākes patmīlībai vajadzīgs. Viņas pozas bildēs ir amorālas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl