FOTO: Laima Vaikule ciemojas pie prezidenta Vējoņa

2 komentāri
FOTO: Laima Vaikule ciemojas pie prezidenta Vējoņa
Publicitātes foto

Jūlija izskaņā Jūrmalā norisināsies starptautiskais festivāls ”Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous”. Lai pārrunātu šā gada festivāla norisi, šonedēļ Valsts prezidents Raimonds Vējonis neformālā gaisotnē tikās ar festivāla saimnieci Laimu Vaikuli un producenti Elitu Mīlgrāvi.

Kā ziņo festivāla rīkotāji, Valsts prezidents pateicās Vaikulei personīgi un festivāla organizatoriem kopumā par sniegto lielisko iespēju klausītājiem klātienē baudīt operdīvu Kristīnes Opolais un Hiblas Gerzmavas uzstāšanos un atsaucās uz Vaikules ielūgumu apmeklēt festivāla atklāšanas vakaru 20. jūlijā.

Vienlaikus Vējonis atzinīgi novērtēja festivāla noslēguma vakara programmu, kurā liela uzmanība būs veltīta leģendāriem un populāriem Gruzijas mūziķiem.

Vaikule uzsvēra, ka šis festivāls ir lieliska iespēja pasauli iepazīstināt ar Latvijas talantiem. Tādēļ katru vakaru festivāla programmā iekļauti arī daudzi Latvijas mākslinieki – ”DaGamba”, Intars Busulis, Jānis Stībelis, Aminata, Aija Andrejeva, Samanta Tīna un daudzi citi, kuru uzstāšanos varēs vērot vairāk nekā 100 miljonu skatītāju auditorija visā pasaulē.

Foto: Laima Vaikule pie prezidenta

Šogad četru koncertvakaru programmā no 20. līdz 23. jūlijam būs dzirdami vairāk nekā 55 izpildītāji no dažādām valstīm. Katru vakaru Dzintaru koncertzālē uzstāsies arī kāda no ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa zvaigznēm – 2015. gada uzvarētājs Monss Selmerlēvs no Zviedrijas, šā gada 3. vietas ieguvēji ”Sunstroke Project” no Moldovas, ”NaviBand” no Baltkrievijas, Ots Leplands no Igaunijas un citi.

Foto: Vaikules festivāls pērn

2 komentāri