FOTO: Kubasova seksīgā bikini aicina meitenes piedalīties modeļu konkursā

1 komentārs
FOTO: Kubasova seksīgā bikini aicina meitenes piedalīties modeļu konkursā
Foto: no Diānas Kubasovas personīgā arhīva

Šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki turpina būt ražīgi – modele Diāna Kubasova aicina par sevi pārliecinātās latvju daiļavas pieteikties pirmajam Miss Bikini Latvia 2015 konkursam, kur galvenā balva ir brauciens uz Pasaules finālu Ķīnā.

Tiek izsludināta pieteikšanās konkursam Miss Bikini Latvia 2015. Konkursā var piedalīties sievietes vecumā no 18 līdz 26 gadiem, augumā virs 170 cm. Lai kvalificētos konkursam, dalībniecei jābūt atbilstošai ”mis” kategorijai – neprecētai un bez bērniem. Tā ir iespēja jaunietēm sevi pierādīt, iegūt jaunu pieredzi, piedalīties kvalitatīvās fotosesijās un saņemt vērtīgas balvas.

FOTO

Konkursa uzvarētāja iegūs iespēju doties pilnīgi apmaksātā braucienā uz konkursu Ķīnā šī gada septembrī! Pasaules fināla laikā Ķīnā Latvijas pārstāve cīnīsies par galveno naudas balvu – 10 000 USD, skaistu kroni, kā arī daudzām citām balvām. Arī par otrās vai trešās vietas iegūšanu būs vērts pacīnīties, jo arī to ieguvējas saņems attiecīgi 5000 un 3000 USD lielas naudas balvas, kā arī iespēju noslēgt līgumu ar modeļu aģentūru, kā arī kļūt par peldkostīmu zīmola HOSA Swimwear reklāmas seju!

Taču pat neuzvarot konkursā, Latvijas pārstāve iegūs vienreizēju pieredzi un iespēju apskatīt Ķīnu, kā arī piedalīties kultūras apmaiņā un iepazīt dalībnieces no vairāk kā 50 dažādām pasaules valstīm!
Jaunietes tiek aicinātas sūtīt īsu informāciju par sevi, kā arī 2-3 fotogrāfijas uz e-pastu [email protected] Dalība konkursā ir bez maksas!

1 komentārs