FOTO: kronēti Mis un Misters Latvija 2016

2 komentāri
FOTO: kronēti Mis un Misters Latvija 2016
Foto: F64

Sestdien, 23. jūlija, kinoteātrī Splendid Palace norisinājās nacionālā skaistumkonkursa Mis un misters Latvija 2016 fināls. Par uzvarētājiem kļuva Linda Kinca (18) un Matīss Pastars (21).

16 konkursa finālistu daili un talantus bija iespējams novērtēt vairākos iznācienos – cīņas mākslas demonstrējumos, dejās, tautastērpu un peldkostīmu parādē, kā arī krāšņās vakarkleitās un uzvalkos.

Finālistu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija operdziedātāja Sonora Vaice, modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs, Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics un citi. Savukārt par muzikālo atmosfēru rūpējās Raimonds Tiguls ar kori, Justs Sirmais, kā arī ārvalstu viesi – Fools Garden un De Phazz.

Foto

Mis Latvija 2016 titula īpašniece Linda Kinca ieguvusi tiesības pārstāvēt Latviju prestižākajā skaistumkonkursā pasaulē – Miss World.

Gatavošanos konkursa Mis un Misters Latvija 2016 finālam aizēnoja traģisks notikums – dažas dienas pirms konkursa fināla mūžībā aizgāja ilggadējā Mis un misters Latvija konkursa organizatore Inta Fogele. Pasākumā viņa tika godināta ar klusuma brīdi.

Jau ziņojām, ka rīkot nacionālo skaistumkonkursu Mis un Misters Latvija pērn pēc vienošanās ar līdzšinējo skaistumkonkursu rīkotāju Intu Fogeli ieguva aģentūra Miss and Mr Latvia, kuru dibinājušas māsas Jūlija Djadenko-Muglere (World Miss University 2004) un Kristīne Djadenko (Mis Latvija 2005).