FOTO: Kristīne Lindenblate piedzīvojusi satriecošas pārvērtības

1 komentārs
FOTO: Kristīne Lindenblate piedzīvojusi satriecošas pārvērtības
Kristīnes Lindenblates privātais arhīvs

Pazīstamā skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate brīvdienās ļāvusies nudien satriecošām pārmaiņām. Ilgus gadus nostaigājusi kā blondīne, Kristīne pārkrāsojusi matus spilgti rudus, papildinot jauno tēlu ar biezu ”poniju”.

Ieraugot sociālajos tīklos foto, kurā Kristīne, kuru allaž ierasts redzēts blondu, rotājas ar koši rudiem matiem, liela daļa šovbiznesa draugu nodomāja, ka tā ir parūka. Sarunā ar Skaties.lv skaistuma konkursu rīkotāja apstiprina – nē, viss ir pa īstam!

”Es tam briedu divus gadus. Kaut kā šī aukstā vasara man nedeva labu noskaņojumu un nolēmu, ka kaut kas jāmaina manī, un tas ir pirmais, ar ko sāku.

Teikšu godīgi – pati vēl nevaru pierast, īpaši no rītiem, kad pieeju pie spoguļa,” smejas Lindenblate. Viņas pārvērtības pamatīgi pārsteigušas arī tuviniekus.

“Visi ir šokā. Mammai un dēlam nepatīk, bet draugi it kā sajūsmā un saka, ka ļoti piestāv. Vīrs teica, ka jāpierod. Pašai grūti pierast, kur nu vēl apkārtējiem, kuri padsmit gadus mani redzējuši blondu,” stāsta Kristīne.

Par to, cik ilgi saglabās jauno tēlu, viņa vēl neņemas spriest. ”Kādu laiku noteikti padzīvošu kā rudmate, tad jau redzēšu, kas notiks,” tā Kristīne.

Foto: Kristīne tagad un iepriekš

1 komentārs