Foto: Krievijas zvaigzne Ksenija Sobčaka publisko kailfoto

2 komentāri
Foto: Krievijas zvaigzne Ksenija Sobčaka publisko kailfoto
Instagram.com/xenia_sobchak/

Krievijas zvaigzne Ksenija Sobčaka devusies atpūtas braucienā uz saulaino Sardīniju. Sieviete bauda laisku atpūtu un velta laiku grāmatām. Šoreiz slavenības rokās nonākusi grāmata par Hitleru.

Atpūtas brauciena piedzīvojumus Ksenija publisko sociālajos tīklos, tādā veidā informējot atbalstītājus par savām ikdienas gaitām, parādot, ka devusies pelnītā atpūtā.

Fotogrāfijā slavenība redzama kaila. Viņa sēž izgāzusies atpūtas krēslā un intīmo zonu piesegusi ar grāmatu. Ar fotogrāfijas palīdzību Sobčaka aicina sākt lasīt grāmatas, piebilstot, ka lasīšana ir forša. Zvaigzne jautā atbalstītājiem, kādas grāmatas viņi izlasījuši šajā vasarā?

Ksenija Sobčaka dejo alkohola reibumā!

Sobčakas fani ir pārsteigti par dāmas uzdrīkstēšanos pozēt bez peldkostīma apakšējās daļas. Ir cilvēki, kuri uzskata, ka tas ir pēdējais veids, kā piesaistīt sev uzmanību, bet ir tādi, kuri atbalsta sievieti, uzskatot, ka viņa ir gudra un ikvienam galvā ir savi “tarakāni”.

Fotogrāfija lieliski izrāda zvaigznes atvaļinājuma laikā iegūto iedegumu, kā nekā redzama saules gaismas neskartā āda, kas tikai izceļ iedegumu.

2 komentāri