FOTO: krāšņums un posts! Anna Rozīte apceļo Indiju

Komentāri
FOTO: krāšņums un posts! Anna Rozīte apceļo Indiju
Foto: Twitter.com/Anna Rozīte

TV dīva Anna Rozīte pievienojusies tam Latvijas slavenību lokam, kas nav spējis pretoties daudzpusīgās Indijas valdzinājumam. Lai arī pēdējā laikā arvien vairāk tūristu sūdzas par netīrību un nesanitārajiem apstākļiem pat viesnīcās, šarmantā TV dīva saskatījusi pretējo.

“Mans stereotips par to, ka Ganga ir netīra, ir izgāzies, ļoti tīra, dzidra upe. Vietējie to katru vakaru godina,” stāsta Rozīte, daloties arī vērtīgos padomos: “Indijā neiesaku īrēt transportlīdzekli un pārvietoties pašam! Ja nu vienīgi gribas asākas izjūtas, jo satiksme Indijā ir pilnīgi “kukū”.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja sanāk būt Deli, noteikti iesaku aiziet uz Akshardham templi. Vēlams doties bez mantām un telefona, jo viss būs jānodod!” – dalās allaž pozitīvā TV raidījumu vadītāja.

“Džaipūra – Rozā pilsēta, 400 gadus veca, labi saglabājusies, jo neviens nekad to nebija varējis iekarot! Ja Džaipūrā kādā brīdī sagribas kaut ko internacionālāku un mums saprotamāku, tad Mamu’s Infusion ir ļoti jauka rietumnieciska kafejnīca.”

A. Rozīte paguvusi apskatīt ne vien krāšņos tempļus un mājīgās kafejnīcas, bet novērtēt arī vietējo tirgu, kas sevī glabā savdabīgu eksotiku.

“Indija ir daudzšķautņaina un kontrastaina. Apbūra arhitektūra, bet izbaudīju arī braucienu ar vietējo vilcienu.”

Foto

Foto: latviešu redzētais Indijā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl