3 komentāri
FOTO: Kivičs 40. jubileju nosvin bez alkohola; uzzini viņa mūžīgās jaunības noslēpumu
Privātais arhīvs

Mūziķis un TV raidījumu vadītājs Andris Kivičs otrdien, 30. maijā, ģimenes lokā Rīgas augstākajā bārā nosvinēja savu 40. jubileju. Dienu pēc svinībām mūziķis portālam Skaties.lv uztic, kā sevi uztur veselīgā tonusā.

Savā dzimšanas dienā mūziķis nav ņēmis atpūtu, bet sparīgi strādājis – novadījis divus raidījumus un paspējis būt pāris tikšanās. Vakarā kopā ar ģimeni devies uz ”Skyline” – bāru ar labāko skatu uz pilsētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Norezervēju galdiņu pie loga. Bija smuks skats. Pasēdējām ar mammu, tēti, bērniem un sievu. Iedzērām bezalkoholiskos kokteilīšu,” portālam Skaties.lv atklāj Kivičs.

No alkoholiskajiem dzērieniem mūziķis atteicies pat jubilejā, jo jau nākamajā rītā deviņos bijis jābūt ”uz strīpas”.

Pārkāpjot 40 gadu slieksni, mūziķis dalās noslēpumā, kas viņam ļauj būt možam: ”Ja man jānosauc pēc svarīguma, pirmais ir miegs, tad uzturs, pakustēšanās jeb fiziskās aktivitātes un ūdens.”

Foto: Andris Kivičs dzimšanas dienā un citos svētkos

”Savā dzīvē visu kaut ko esmu izmēģinājis. Kādu laiku nopietni cilāju svarus un apmeklēju trenažieru zāli. Bet no tēva, kurš ar panākumiem ir startējis Latvijas meistarsacīkstēs svarcelšanā, esmu mantojis to, ka man muskuļu masa ātri aug – es kļūstu liels, man gribas ēst. Beigu beigās ir arī augsts asinsspiediens,” stāsta Kivičs.

Pirms apmēram septiņiem gadiem mūziķis pieņēmis lēmumu no svarcelšanas, kas atsaucās arī uz sirdsdarbību, atteikties.

”Tagad mēģinu pāris reizes nedēļā noskriet desmit kilometrus. Pēc tam es pievelkos pie stieņa, pataisu presītes, papumpējos. Tie ir izturības vingrinājumi kopā ar spēka vingrinājumiem.

Tas īstenībā nav ļoti sarežģīti. Jo es dzīvoju Imantā. Man te ir tāds aplītis pa Anniņmuižas bulvāri, aizskrienu līdz vienai Zolitūdes skolai. Tur ir stadions ar vingrošanas laukumu.

10 kilometrus es noskrienu pa stundu un vēl kādas 20 minūtes pavingroju. Un tas ir ok,” stāsta mūziķis.

Tomēr viņam svarīgi ievērot kādu noteikumu:

Andris Kivičs

Andris Kivičs
Mūziķis

”Es sportoju tikai tad, ja es jūtos pilnīgi atpūties un svaigs.”

Mūziķis apstiprina, ka liela nozīme, protams, ir ari tam, kas tiek celts galdā.

”Pie paikas ir jāpiedomā. Un es arī piedomāju. Kā teicis dietologs Brēmanis, ļoti uzmanīgi skatieties, ko jūs veikalā liekat groziņā, jo vēlāk jūs to atnesīsiet mājās un apēdīsiet.

Ja ņem, piemēram, vistiņu, kas rimčikā uzsildīta, klāt neņem kartupeļus vai rīsus, bet dārzeņus. Biezpienu neņem deviņprocentīgo, bet 0,5 procentu.

Es visu laiku piedomāju, lai ēdiens ir liesāks. Protams, ja sagribas kādu šokolādīti, es pustāfelīti apēdu,” savus ēšanas paradumus atklāj mūziķis.

Trešā lieta, kas Kiviča dzīvē svarīgo lietu hierarhijā ieņēmusi pirmo vietu, ejot gadiem, ir miegs.

”Ja naktī nedabū nogulēt vajadzīgās stundas, tad es to mēģinu kompensēt ar diendusām. Miegs ir baigā štelle,” norāda mūziķis un neslēpj, ka diennaktī miegam cenšas veltīt veselīgās astoņas stundas.

FOTO: Kiviču pāris līksmo ar tautiešiem svešumā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl