Komentāri
FOTO: Kas kopīgs Sandrai Kalnietei, Ozolam un Tomam Grēviņam?
Foto: Ieva Lūka/LETA

Šodien Sandra Kalniete Rīgas Kongresu namā prezentēja savu 2000. gadā izdotās grāmatas digitālo versiju, kur bija sanākuši arī diezgan daudz sabiedrībā zināmu cilvēku.

Eiropas Parlamenta deputāte, kādreizējās Latvijas Tautas frontes (LTF) valdes priekšsēdētāja vietniece un grāmatas autore “es lauzu tu lauzi mēs lauzām viņi lūza” šodien Rīgas Kongresu namā prezentēja šā garadarba digitālo versiju. Jāpiemin, ka tā tika izdota pirms 15 gadiem – 2000. gadā. Uz prezentāciju bija ieradušies radiodīdžejs Toms Grēviņš, kādreizējās LTF priekšsēdētājs Dainis Īvāns, Rīgas domes deputāte Sarmīte Ēlerte, bet reperis Ozols pat sniedza īpašu priekšnesumu. Plašāk skaties galerijā!

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl