FOTO: Kardašjana, būdama gaidībās, pozē kaila

1 komentārs
FOTO: Kardašjana, būdama gaidībās, pozē kaila
Foto: instagram/kimkardashian

Sabiedrības dāma, TV personība Kima Kardašjana (34) otrdien pārsteigusi pasauli, savā Instagram kontā publicējot pašbildi, kurā viņa pozē kaila. Kā zināms, Kima ir otrā bērniņa gaidībās, un šādu rīcību interneta komentētāji nevērtē viennozīmīgi.

Pati Kima, kuras uzvedība tāpat kā viņas figūra kopš pazibēšanas zilajos ekrānos devusi iemeslu trīt mēles, lepojas gan ar savu šībrīža izskatu, gan faktu, ka ir stāvoklī, un nedaidās no baumām un komentāriem. Fotogrāfijas pavadošajā tekstā viņa akcentē, ka fotouzņēmums nav uzlabots ar Photoshop starpniecību. Piecu stundu laikā tas jau guvis atsaucību vairāk nekā 1,3 milj. Kimas Instagram sekotāju vidū.

First they say I’m too skinny so I have to be faking it…Now they say I’m too big so I have to be faking it…SMH! Some days I’m photographed before I eat & look smaller, some days I’ve just eaten & I look bigger. It’s all a part of the process. I think you all know me well enough to know I would document the process if I got a surrogate. Everyone’s body is different, every pregnancy is very different! I’ve learned to love my body at every stage! I’m going to get even bigger & that’s beautiful too! I’m blessed to even be pregnant & even luckier to not have preeclampsia as far as I know, so I don’t have the swelling issue this time! They also say your body carries a boy different than a girl! Whatever the case may be I’m grateful to God for this miracle & no matter what rumors or comments you throw my way this time they truly don’t affect me! #NoFilter #NoPhotoShop #GoodLighting 😜

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Jau vēstīts, ka Kima Kardašjana un viņas laulātais draugs Kanje Vests ir otrā mazuļa gaidībās. Vecāki pavēstījuši, ka dēlēnam plāno likt vārdu Īstons. Lai gan sabiedrībai nav zinām, bērniņa ieņemšanas brīdis, amerikāņu žurnālisti izskaitļojuši, ka mazulim pasaulē būtu jānāk decembrī.

Spilgtākos momentus no Kimas Kardašjana ikdienas pēdējās nedēļas laikā skaties galerijā!