Foto: kā sabiedrībā zināmas personas posās Visu Svēto naktī

2 komentāri
Foto: kā sabiedrībā zināmas personas posās Visu Svēto naktī
INSTAGRAM

Pēdējā oktobra dienā tiek svinēta Visu Svēto nakts jeb Halovīns. Svētki jau vairākus gadus tiek svinēti arī Latvijā, kā nekā – svētku nekad nevar būt par daudz! Sabiedrībā zināmas personas sociālajos tīklos publiskojušas fotogrāfijas no savām svinībām, parāda tērpus un konfekšu medības.

Visu Svēto nakts priekšvakarā sociālajos tīklos varēja ieraudzīt nevienu vien fotogrāfiju, kurā redzamas sabiedrībā zināmas personas dažādos, netipiskos tēlos.

Tērpi, maskas, grima māksla palīdzēja daudziem pārvērties līdz nepazīšanai un radīja iespēju uz vienu vakaru iejusties citā ādā.

Seksīgas zaķenītes, kovboji, šausmu filmu tēli, vampīri, miroņi, lāči, skaistules, skeleti, medmāsiņas, vēsturiskas slavenības!

Bija arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri Halovīnu svinēja mājas ballītēs, un, tuvojoties pusnaktij, devās ielās, lai ievāktu savu daļu konfekšu, vai tiešo otrādi – gaidīja mājās mazos saldumu tīkotājus!

Tā kā Halovīns nav latviski svētki, bet tie pārņemti no Amerikas, ir arī svinēšanas pretinieki slavenību vidū.

Kā vienu no šādiem pretiniekiem var nosaukt dziedātāju Andri Kiviču, kurš Halovīna dienā priecājās, ka viņa meitiņai skolā ir folkloras diena, ne mošķu godināšana.

Kā pagāja tavs Halovīnu vakars?

2 komentāri