Komentāri
FOTO: kā Latvijas skaistākie jaunieši pošas Mis un Misters Latvija finālam
Publicitātes foto

Pilnā sparā rit gatavošanās nacionālā skaistumkonkursa Mis un Misters Latvija 2016 finālam jūlijā. Šogad par Latvijas skaistāko jauniešu titulu sacentīsies astoņas sievietes un astoņi vīrieši.

Konkursa Mis un Misters Latvija 2016 finālam kvalificējušies Anna Britikova (20), Daniela Gods-Romanovska (18), Jūlija Sčetina (25), Viola Agejeva (19), Katrīne Šķēle (21), Kintija Krastiņa (23), Linda Kinca (18), Sabīne Saharova (21), Pjotrs Ivanovs (24), Daniels Cvetkovs (20), Ēriks Priede (22), Jānis Šneiders (22), Pēteris Lapiņš (24), Matīss Pastars (21), Vladislavs Šatrovskis (21) un Toms Gaumīgs (20).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz pat konkursa finālam visi sešpadsmit dalībnieki nepaguruši izkopj savas prasmes un talantus, vairākas reizes nedēļā tiekoties nodarbībās, kurās spodrina runas mākslu un apgūst ķīniešu vingrošanu, džudo, horeogrāfiju u.c.

Foto

Konkursa fināls notiks 23. jūlijā kinoteātrī Splendid Palace. Dalībniekus vērtēs starptautiska žūrijas – Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics, ķirurģe, psiholoģijas doktore Roza Džamaldajeva, uzņēmējs, viesmīlības eksperts Jānis Jenzis, operas dīva, soprāns Sonora Vaice, Latvijas Džudo federācijas ģenerālsekretārs Vsevolods Zeļonijs, mākslas vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs, grupas De-Phazz balss Karls Frīrsons un citas slavenības. Finālā uzstāsies mūziķi Džonijs Salamanders, Karls Frīrsons, grupa Fools Garden un Justs Sirmais.

Konkursa uzvarētājiem būs tiesības pārstāvēt Latviju prestižākajā skaistumkonkursā pasaulē Miss World.

Jau ziņojām, ka rīkot nacionālo skaistumkonkursu Mis un Misters Latvija pērn pēc vienošanās ar līdzšinējo skaistumkonkursu rīkotāju Intu Fogeli ieguva aģentūra Miss and Mr Latvia, kuru dibinājušas māsas Jūlija Djadenko-Muglere (World Miss University 2004) un Kristīne Djadenko (Mis Latvija 2005).

Foto: Mis un Misters Latvija pirmā atlase

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl