FOTO: Jūrmalā noslēdzies Lauras Railas rīkotais jauno dziedātāju konkurss

1 komentārs
FOTO: Jūrmalā noslēdzies Lauras Railas rīkotais jauno dziedātāju konkurss
Publicitātes foto

Kauguru kultūras namā Jūrmalā svētdien, 11. jūnijā, ar zvaigžņotu žūrijas sastāvu un grandiozu koncertu noslēdzās dziedātājas Lauras Railas un viņas mammas Indras Railas rīkotais vokālistu un popgrupu konkurss ”Popfestjūrmala”. Šogad konkurss norisinājās astoto reizi.

Konkursam bija pieteicies rekordliels dalībnieku skaits, kuri vēlējās sevi pierādīt četrās vecuma grupās – uz skatuves kāpa 120 vokālisti un 40 popgrupas.

Konkursa žūrijā bija mūziķi Miks Dukurs, Ivo Grīsniņš Grīslis, Andris Ābelīte, Laura Raila, Indra Raila un Vitālijs Korobeļņikovs.

Uzvaras laurus plūca jauna un talantīga dziedātāja Agnese Stengrevica (pedagoģe Annija Oueijan), kura žūrijas sirdis iekaroja ar stabilu un izkoptu vokālu.

Popgrupu kategorijā uzvarēja trio – skolotājas Ilutas Dunderes vadītais ”Smile” no Valmieras. Tas bija fantastiski stabils un spēcīgs dziedājums.

Grand Prix ieguvēji tika pie iespējas ierakstīties profesionālā ierakstu studijā ”Anima” un ”Jef Studio” uzfilmēt videoklipu.

”Pirms konkursa bija liels darbu nonstops, tādēļ pēc konkursa pirmajā dienā gribējās pilnībā no visa atpūsties, jo redzēt tik daudz pozitīvu emociju vienuviet un smaidīgas sejas apkārt, tā ir lielākā balva,” piebilst dziedātāja Laura Raila.

Foto: ”Popfestjūrmala” norise un uzvarētāji

1 komentārs