Hokejista Saulieša meitiņas piedzied rotaļlietu veikalu

Komentāri
Hokejista Saulieša meitiņas piedzied rotaļlietu veikalu
Foto: Ričards Briška

Rīgas Dinamo hokejista Kaspara Saulieša meitiņas ceturtdienas, 17. septembra, ar dziesmu izkrāsoja jau tā jautrās bērnu attīstošo rotaļlietu veikala Imaginarium atklāšanas svinības.

Pasākuma namamātes lomā iejutās dziedātāja Liene Šomase, aicinot bērnus iepazīt Imaginarium rotaļlietu pasauli un darboties īpaši iekārtotajos spēļu stūrīšos, zīmējot, krāsojot, būvējot, braucot, izzinot, pētot un atklājot muzikālos talantus. Šajā sakarā īpašu uzmanību izpelnījušās hokejista Kaspara Saulieša meitiņas, viesiem veltot kopīgu dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumu kopā ar otrajām pusītēm un atvasītēm apmeklēja sabiedrībā zināmi un iecienīti sportisti, mūziķi, modes dizaineri – pludmales volejbola olimpiskais čempions Mārtiņš Pļaviņš, TV seja Ēriks Palkavnieks, filmu producenta Andreja Ēķa sieva Daina Gāga-Ēķe, Komunikāciju aģentūra vadītāja Signe Reinholde, veikala un zīmola Paviljons īpašniece Elīza Ceske-Feldmane, hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne Sauliete, kulinārijas eksperte un žurnāla Četras sezonas redaktore Signe Meirāne, Latvijas Modes palātas vadītāja Dita Danosa, aktrises Agneses Zeltiņas māsa Lauma Valeine, dīdžejs Roberts Ošiņš ar krustmeitiņu, nakts kluba Ed Hardy īpašnieks Artūrs Čikuls, stiliste Iveta Vecmane, modes dizainere un stiliste Dace Krieviņa-Bahmane, Latvijas dizaina veikala 8ROOMS vadītājs Rolands Bahmanis.

Veikals Imaginarium tirdzniecības centrā Spice piedāvā spēles un rotaļlietas, kas attīsta bērnu iztēli, radošumu un intelektu. Zīmola rotaļlietas veidotas tā, lai spēlējoties bērns varētu apgūt savam vecumam atbilstošas iemaņas un zināšanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl