FOTO: grupas Favorīts soliste, latviešu dziedātāja Astra notievējusi par 30 kg!

3 komentāri
FOTO: grupas Favorīts soliste, latviešu dziedātāja Astra notievējusi par 30 kg!
Foto: personīgais arhīvs

Astru Dreimani liela daļa TV skatītāju iepazina kā realitātes šova Talantu fabrika dalībnieci, kā arī savulaik tik populārās grupas Favorīts solisti. Tas varētu šķist neticami, bet Astra gada laikā pamanījusies atbrīvoties no 30 liekajiem kilogramiem!

Astras brīnumaino pārvērtību pamatā slēpjas strikta olbaltumvielu diēta, kā arī regulāri treniņi, ko viņa apguvusi īpašā tam paredzētā teritorijā Aizputē – Vitalitātes akadēmijā.

”Es esmu izbaudījusi visu Vitalitātes akadēmijas programmu un lieliski apzinos, ka šis nav viegls ceļš. Taču, ja reiz uz tā esmu nostājusies, atpakaļceļa vairs nav. Akadēmijā nav iespēju padoties un ļauties kārdinājumiem. Tieši tāpēc šo uzskatu par pašu efektīvāko notievēšanas metodi, jo dalība programmā ne tikai atbrīvo no liekajiem kilogramiem, bet maina domāšanu un dzīvesveidu,” atklāj mūziķe.

Vitalitātes akadēmija ir slēgta teritorija, kura radīta ar mērķi palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no liekā svara stingrā, tomēr efektīvā un, cik nu iespējams, arī patīkamā veidā. To iecienījušas arī citas Latvijas slavenības, tostarp Elita Patmalniece un Valters Krauze.

”Mans personīgais uzskats ir tāds, ka panākumu pamatā ir 33% diēta.33% kustības un 33% masāža, tam visam pāri pacietība, apņēmība, uzticība, izturība un arī laiks. Ja tas viss būs, tad arī rezultāts būs garantēts.”

Foto

3 komentāri