DaGamba Glastonberijā iet Eda Šīrana pēdās

Pievienot komentāru
DaGamba Glastonberijā iet Eda Šīrana pēdās
Foto: Līva Pūce

Instrumentālās mūzikas grupa DaGamba atgriezusies no pasaules slavenākā muzikālā notikuma – Glastonberijas festivāla, kur latviešu mūziķi sniedza sešus koncertus.

Grupa DaGamba festivālā uzstājās jau pagājušajā gadā. Arī šogad tai izdevies pārliecināt festivāla apmeklētājus, ka arī akadēmiskā mūzika var būt moderna un aktuāla. Kā norāda grupas pārstāvji, DaGamba popularitāte Lielbritānijā aug strauji – mūziķi aicināti piedalīties citos Lielbritānijas festivālos, kā arī tās mūzika iekļuvusi radiostaciju rotācijā. Glastonberijas festivālā DaGamba sniedza sešus koncertus uz dažādām skatuvēm. Uz vienas no tām – Croissant Neuf – savas popularitātes sākumposmā uzstājies arī Eds Šīrans.

Foto

“Glastonberijā uzstāties ir liels prieks, jo turp apmeklētāji dodas tieši mūzikas dēļ. Kā arī bija interesanti pieredzēt dubļaināko festivālu tā pastāvēšanas vēsturē,” saka grupas dalībnieks Valters Pūce.

Tikmēr Dainis Tenis kā vienu no spilgtākajiem brīžiem festivālā atceras interviju Glastonberijas oficiālajā radio, kuru klausās festivāla fani visā pasaulē. “Parasti šis radio uz intervijām aicina festivāla hedlainerus un lielākās zvaigznes, tāpēc jūtamies ļoti pagodināti, ka starp tūkstošiem grupu, kas uzstājas festivālā, tikām pamanīti,” saka mūziķis.

Mūziķi priecājas par pieredzēto Glastonberijas festivālā un gatavojas Latvijas rudens tūrei Vivaldi Rocks, kurā tiks prezentēts jaunais albums. Grupa sniegs septiņus koncertus lielākajās Latvijas koncertzālēs:

  • 2. septembrī Dzintaru koncertzālē Jūrmalā,
  • 18. septembrī koncertzālē Gors Rēzeknē,
  • 1. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs,
  • 15. oktobrī koncertzālē Jūras vārti Ventspilī,
  • 28. oktobrī Jelgavas kultūras centrā,
  • 5. novembrī koncertzālē Lielais Dzintars Liepājā,
  • 2. novembrī koncertzālē Palladium Rīgā.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.