FOTO: Greifāne maija brīvdienās izklaidējas un krasi maina frizūru!

Komentāri
FOTO: Greifāne maija brīvdienās izklaidējas un krasi maina frizūru!
Foto: no Lienes Greifānes personīgā arhīva

Šova Dejo ar zvaigzni ceturtās sezonas uzvarētāja, dziedātāja Liene Greifāne brīvdienās savus atbalstītājus un apkārtējos pārsteigusi ar diezgan lielām izmaiņām savā izskatā – agrāko īso matu īpašniece nu kļuvusi par garmatainu skaistuli.

To, ka dziedātāja labi atpūtusies šajās maija brīvdienās, var pateikt pēc viņas sociālo tīklu kontiem – Facebook un Instagram, kurā redzams ļoti daudz bilžu no pasākumiem un aktivitātēm, kurās Greifāne piedalījusies. Viena no tām – friziera apmeklējums, kurā viņa ievērojami pieaudzējusi matus, kas nozīmē, ka Lienes īso matu periods ir noslēdzies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Ar tekstu “Paldies salonam Mella par matu pieaudzēšanu :) #mella” un attēlu, kas tapis, visticamāk, tikko kā pieceļoties no friziera krēsla, dziedātāja saviem faniem paziņoja, ka nu tapusi par garmatainu skaistuli. Arī komentāros viņa saņēma ne vienu vien atzinīgu vārdu par savu jauno stiliņu. Bez friziera apmeklējuma Greifāne ar savu vīru Igoru, šova Dejo ar zvaigzni partneri Viktoru Haritonovu piedalījās arī svinīgā banketā restorānā Burkāns, kur galdus viņiem servēja pats Arnis Bikšus un Santa Didžus, bet pēc tam arī kopā ar Roberto Meloni vienojās kopīgā virtuves iekarošanā.

Lasi vēl