Komentāri
FOTO: grandiozi izskanējis Gata Irbes projekta “Mesa” “Baltais koncerts” Liepājā
Foto: Valters Pelns

Sestdien, 4. februārī, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar publikas sajūsmu un stāvovācijām izskanēja pirmais no mūziķa Gata Irbes projekta ”Mesa” koncertu sērijas ”Triptihs” koncertiem.

“Paldies visiem – gan tiem, kuri atnāca, gan grupai, gan tehniskajiem cilvēkiem, gan sadarbības partneriem un visiem visiem, kas domās un darbos bija ar mums – ka šis mums tik svarīgais pirmais “Mesa” koncerts izdevās tik jauks. Sajūtas uz skatuves bija fantastiskas!” sarunā ar portālu Skaties.lv teic Gatis Irbe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liepājā kā īpašais viesis uzstājās dziedātājs Igo.

Foto

“Tiekamies ar jums jau nākamajos koncertos Valmieras Drāmas teātrī un Rīgas “Palladium” koncertzālē pavisam drīz!” uz nākamajiem “Triptiha” koncertiem aicina mūziķis.

Valmierā koncerts notiks 11. februārī, bet Rīgā – 17. februārī.

Gatis Irbe repo par naudas kultu sabiedrībā. Vērts noklausīties!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl