FOTO: geju klubs Golden grandiozi nosvinējis apaļu jubileju

3 komentāri
FOTO: geju klubs Golden grandiozi nosvinējis apaļu jubileju
Foto: Māris Lazdāns

Aizvadītajā piektdienā kopā ar draugiem, atbalstītājiem, sadarbības partneriem un vienkārši goldeniešiem bārs-klubs Golden svinēja savu 10. dzimšanas dienu. Golden komanda atskatījās uz aizskrējušajiem gadiem, bet ”goldenīgā” ballītē ar atpazīstamiem mūziķiem skats tika vērsts nākotnē.

Lai arī bārs-klubs Golden visus gadus ir bijis atvērts cilvēkiem ar Latvijas sabiedrībai neraksturīgi brīviem uzskatiem, tomēr vienmēr tas ir bijis īpaša vieta, kur izklaidēties Latvijas geju, lesbiešu, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu kopienai. Visus gadus viens no kluba Golden mērķiem ir bijis pulcēt tolerantus cilvēkus, kuri ir iecietīgi pret citu cilvēku pārliecību un uzskatiem.

Gadu gaitā ir mainījies bāra-kluba Golden vizuālais noformējums un tehniskais aprīkojums, mainījusies ir klientu muzikālā un dzērienu gaume, mainījusies ir visa Latvijas sabiedrība un arī tās attieksme pret bāru-klubu Golden. Tomēr nemainīgi jau 10 gadus Golden bijusi vieta, kurā daudzi Latvijas geji, lesbietes, biseksuāļi un transpersonas ir pirmo reizi paši sev “izkāpuši no skapja” un tad saņēmušies drosmi to izdarīt arī savu draugu un ģimenes priekšā.

Foto

10 gadu laikā bārs-klubs Golden ir bijusi ne vien daudzu un izaicinošu pasākumu un koncertu norises vieta, tā ir bijusi arī centrālā satikšanās vieta Rīgas praida organizatoriem un dalībniekiem, t.sk. 2015.gadā notikušajam Euro Pride 2015.

Kopš bāra-kluba Golden izveides to vada Maigurs Skangalis. ”Bāra-kluba Golden mūžs ir tik ilgs, cik to vēlējušies pastāvīgie klienti! Tāpēc lēmumu pieņemšanu par tā likteni atstāšu klientu rokās — to viņi lemj katru gadu, katru mēnesi, katru nedēļas nogali, atnākot uz bāru-klubu Golden. Kā vadītājs ar izcilas komandas starpniecību piedāvāšu labu servisu, godīgu un prieka pilnu attieksmi par katru klienta iztērēto eiro! Kamēr mūsu komandas sniegums apmierinās klientu vajadzības, tikmēr mēs strādāsim — vēl vienu, piecus un, ja vajadzēs, 10 gadus. Baudīsim laimes brīžus, aizmirstot par skaitļiem reģistrācijas apliecībā un mūsu pasēs!”

Svētku koncertā uzstājās Osvaldo Supino no Itālijas, Ādams Džozefs no Ņujorkas, pašmāju dziedātāja MNTHA un deju grupa Brazilian Queens.

3 komentāri