Foto: gadu pēc saderināšanās modes blogere Alīna Kellere atgriežas bildinājuma vietā

0 Komentāru
Foto: gadu pēc saderināšanās modes blogere Alīna Kellere atgriežas bildinājuma vietā
https://www.instagram.com/alinakellerofficial/

Viena no Latvijā atzītākajām modes blogerēm Alīna Kellere kopā ar mīļoto vīrieti, uzņēmēju Samiru Ahadovu ir kopā jau vienpadsmit gadus. Pagājušajā vasarā mīlnieki ceļoja uz Itāliju, kur vīrietis bildināja mīļoto. Par saderināšanos Alīna paziņoja sociālajos tīklos, neslēpjot, ka gredzenu rotā septiņi īsti briljanti. Pagājis gads, un pāris atgriezušies saderināšanās vietā.

Ja pirmo reizi mīlnieki devās ceļojumā ar motociklu, tad šoreiz izmantojuši lidmašīnu, pāris min pa pēdām lieliskajam pagājušā gada ceļojumam, kura laikā svinēja savu mīlestību – saderinoties. Skaistas ceļojuma fotogrāfijas un apraksti tiek publiskoti sociālajos tīklos.

Saderinātie baudīja atpūtu mazajā provinces ciematiņā Bari. Tieši šajā ciematiņā Samirs pirms gada bildināja Alīnu. Bari modes blogere iesaka apskatīt pludmali, nopeldēties kristālskaidrajā ūdenī, pastaigāties gar pasakaino ostu, kas izvietota blakus klinšainajai kāpai.

Viena no Alīnas sociālajos tīklos ievietotajām fotogrāfijām ir viņas rokas un saderināšanās gredzena bilde, tieši tāda pati kā izņemta pirms gada, atšķiras vienīgi nagu lakas krāsa.

Nākamā pāra pieturvieta bija Alberobello. Tā ir īpaši populāra pateicoties akmens namiņiem un konusa veida jumtiņiem. Šādas celtnes nav atrodamas vairāk nekur pasaulē, tāpēc savas unikalitātes dēļ 1996. gadā ievietotas ”UNESCO” kultūras mantojuma sarakstā.

Saderinātie paviesojās arī vienā no visas pasaules mīlnieku iecienītākajiem ceļojumu galamērķiem Amalfi. Šajā piejūras paradīzē Alīna izceļ skaistās, krāsainās mājiņas, kas nav nevienā mantojuma saraktā, bet apbūra viņu ar savu skaistumu.

Pāri aizrāva arī Villa Ruffolo skaistums, lieliskie dabas skati, klintis, kas liek sirdij aizrauties un, protams, interesantā vēsture. Saulrietu vērošana pludmalē vai uz klintīm ir kļuvusi par mīlnieku ikdienu.

Alīna un Samirs ļaujas izaicinājumiem, viņi nav pirms brauciena rezervējuši viesnīcas, bet izvēlas, kur apmesties ierodoties konkrētajā ciematiņā. Kā nekā tā tak ir interesantāk dzīvot!

0 Komentāru