Komentāri
Foto: Dzintaros izskanējis “Duetu vakars ar Inesi Galanti”
Foto: Ieva Čīka, LETA

Festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” koncertā “Duetu vakars ar Inesi Galanti” 14. augustā uz Dzintaru koncertzāles skatuves kopā ar izcilo operdziedātāju kāpa Aleksandrs Antoņenko, Egils Siliņš un Sergejs Jēgers.

Viņi visi ir no Latvijas, taču šos vārdus ļoti bieži redzam pasaules koncertu afišās. Unikālā koncertā uz vienas skatuves bija iespēja dzirdēt un redzēt Latvijas izcilākos operdziedoņus – Eiropas operteātru zvaigzni Aleksandru Antoņenko, vienu no spožākajiem Riharda Vāgnera operu basbaritoniem Egilu Siliņu un neordinārās balss īpašnieku, kontrtenoru Sergeju Jēgeru. Koncertā piedalījās arī jaunais talants – baritons Kalvis Kalniņš.

Atgādinām, ka festivals “Summertime – aicina Inese Galante” Dzinatru koncertzālē turpināsies līdz 17. augustam. Šovakar uz skatuves kāps Latvijā iemīļotais Gorans Bregovičs un savu nepārspējamo Kāzu un bēru orķestri, sestdien izskanēs koncerts “Džezs, blūzs un opera”, bet festivāla Gala koncerts pulcēs izpildītājus no Amerikas, Krievijas, Holandes, Austrijas un citām valstīm, īpašu vietu ierādot Latvijas jaunajiem talantiem – Ineses Galantes talantu konkursa laureātiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl