Foto: divus mēnešus pēc kāzām Prakašu pāris publisko neredzētas kāzu fotogrāfijas

0 Komentāru
Foto: divus mēnešus pēc kāzām Prakašu pāris publisko neredzētas kāzu fotogrāfijas
instagram.com/simonakubasova/

Pagājuši divi mēneši, kopš skaistumkonkursu dalībniece, modele Simona Kubasova un barbadosiešu izcelsmes uzņēmējs Radžs iestūrēja laulības ostā. Pēc kāzām Simona pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Simonu Kubasovu-Prakašu. Divi mēnešus pēc kāzām jaunlaulātie joprojām nespēj noticēt savai laimei un laiku pa laikam atgādina saviem draugiem, radiem un atbalstītājiem, ka patiesi ir apprecējušies.

Laimīgais pāris pirms diviem mēnešiem apprecējās vienā no iecienītākajām laulību vietām pasaulē – Komo ezera piekrastē. Ceremonija norisinājās tuvāko draugu un ģimenes locekļu klātbūtnē.

Kāzas ilga četras dienas, kā nekā pāris apprecējās tradicionāli un arī indiešu stilā.

Zirgs gandrīz izjaucis Prakašu pāra kāzas:

Foto: instagram.com/simonakubasova/

Ir nosvinētas kāzas, aizvadīts medusmēnesis, apbraukājot Francijas piekrastes pilsētiņas, un nu pāris atgriezušies Ņujorkā un turpina savas dzīves, Simona mācoties un uzņemot filmu, bet Radžs vadot savu uzņēmumu.

Lai nosvinētu divu mēnešu kāzu jubileju mīlnieki iepriecina savus atbalstītājus, publiskojot skaistas, līdz šim neredzētas kāzu fotogrāfijas, parādot, ka viņu mīlestības svētki, patiesi līdzinājās pasakai.

Foto: instagram.com/simonakubasova/

Kāzu dienu jaunais pāris sauc par laimīgāko dienu savās dzīvēs un daudz labākas, laimīgākas dzīves sākumu. Tāpat viņi vēlas atgriezties laikā un visu skaisto momentu piedzīvot vēlreiz.

Foto: instagram.com/simonakubasova/

Pirms laika sarunā ar portālu Skaties.lv Simona atklāja, ka pabeidzot skolu viņa un Radžs sāks aizdomāties par bērniem. Skolas pabeigšana un došanās otrajā medusmēnesī uz Bora Bora nav aiz kalniem. Brauciens ieplānots jau septembrī. Skaisto braucienu pārim uz kāzām uzdāvināja Simonas vecāki.

”Par bērniem mēs, protams, domājam. Nevaram sagaidīt! Gribu redzēt, kas mums sanāks, pateicoties etniskajam sajaukumam, un vēl Radža garajām kājām. Sākumā man jāuzņem filma, jāpabeidz skola, tad domāsim par bēbīšiem,” smejas Simona.

 

 

0 Komentāru