FOTO: bijušais “okartietis” Mārtiņš Jātnieks draugu lokā izdod pirmo soloalbumu

0 Komentāru
FOTO: bijušais “okartietis” Mārtiņš Jātnieks draugu lokā izdod pirmo soloalbumu
Foto: publicitātes un Instagram/Mārtiņš Ruskis

Bauskā viesmīlīgajā viesu namā Rožmalas ar kārtīgu ballīti tika prezentēts Mārtiņa Jātnieka pirmais solo albums Ceļš taktīs. Ballītē muzicēja arī Mārtiņa draugi – grupa Jauna diena, Madara Grēgere, Dakotas līderis Edvīns Zariņš, kā arī Aivars Birzmanis. 

No albuma jau iepriekš izdotas dziesmas – Tik ceļā un Esi blakus. Albumā jaunā skanējumā iekļautas arī jau senāk izdotas dziesmas kā Balle Baložos, Pazudušais draugs, Mana saule, Laumiņas.

“Es esmu dzimis Bauskā un uzaudzis īstā zemnieku ģimenē. Darbs man nekad nav bijis par grūtu. Mūzika vienmēr ir mājojusi manā sirdī – tā vienmēr pulsē neapstājoties. Katra skaņa mani atrod pa dažādiem ceļiem un vide uzrunā mani, bet es viņus uzrunāju caur mūziku! Mūzika nav domāšana, bet gan sajūtu dalīšanās. Sapnis ir izsapņots un albums ir izveidots! Un tieši country mūzikas stilu pilnīgi noteikti varu dēvēt par savu!” – tā par savās albuma sajūtās dalās Mārtiņš.

Albumā ir 12 Mārtiņa oriģināldziesmas ar Mārtiņa draugu piedalīšanos. Albuma tapšanā piedalījās arī Mārtiņa labākais draugs Mārtiņš Ruskis. Albums ierakstīts Kristapa Krievkalna studijā. Ģitāru partijas iespēlējis pārsvarā Jānis Čubars, kā arī Kaspars Ansons palīdzēja dziesmas aranžijas tapšanā un ģitārspēlē. Albuma miksētājs – Armands Treilihs. Albuma dizains – Diāna Nagle.

Paldies Mārtiņš vēlās teikt arī visiem pārējiem albuma draugiem un atbalstītājiem – paldies Kasparam Erminasam, Ērikam Upeniekam, Zanei Biķei, Antrai Stafeckai, Kristapam Rullim, Kristīnei Kārklei-Kalniņai, Madarai Celmai, Tomam Baronam-Lūķim, Anitai Dzelzkalējai, Edijam Šimiņam, Mārim Vitkusam, Eduardam Zaigainovam-Veinbrantam, Viesturam Lācim, Ilzei Eriņai, Mārim Andiņam un Jānim Skurzim. Un vissirsnīgākais paldies, protams, Mārtiņa ģimenei par pacietību un ticību!

Foto

0 Komentāru