Foto: Atvaļinājuma laikā Kristīne Deimone bauda lielisku atpūtu Francijā

2 komentāri
Foto: Atvaļinājuma laikā Kristīne Deimone bauda lielisku atpūtu Francijā
instagram.com/kdeimon/

Kristīne Deimone ir viena no Latvijas visaprunātākajām dizainerēm. Viņa kopā ar mīļoto, pusmāsu un pusbrāli devušies uz Franciju. Kristīne ar pilnu krūti bauda atpūtu, laiskojas pie baseina, apskata skaisto dabu un pat uzņem adrenalīnu – zogot vīnogas.

Vairumu no ceļojuma laika Kristīne pavada laiskojoties saulītē, kas ir tikai normāli ņemot vērā, ka dizainerei tik tikko bija smadzeņu satricinājums. Sieviete sevi saudzē, un pavada laiku sauļojoties un peldoties baseinā.

Brauciena laikā ģimene mitinās noīrētā villā, ne viesnīcā, tas ir veids, kā pabūt kopā ar mīļajiem, bez lieku cilvēku klātbūtnes. No villas paveras lielisks skats, kā arī pagalmā ir milzīgs baseins.

Dizainerei izdevās pavienoties arī Itālijas vīnogu laikos un kā viņa pati raksta portālā ”Instagram” nozagt ogas. Diemžēl ogas baudītas nemazgātas, un pēc tam Kristīne izjutusi sekas.

Tāpat mazajās vīna kafejnīcas dizainere ļāvusies vīna degustācijas priekam, nobaudot Francijai raksturīgās vīna garšas.

Zinot, ka vairums labāko pasaules vīnu nāk tieši no Francijas, tas ir bijis tā vērts!

Kristīnei Deimonei nu botokss atrodams arī matos:

Neiztika bez spožo, glamūra pārbagāto pilsētu Santropēzas un Kannu apskates. Ja Santropēzā Deimone baudīja pludmaļu, ostu burvību, tad Kannās devās iepirkties dažādu zīmolu veikalos.

Īpašu ievērību portāla “Instagram” ievietotajās bildēs izpelnījies zīmols “Gucci”.

Nokļūstot gumijas konfekšu veikalā, dizainere sajutusies kā paradīzē. Šāda veida konfektes ir viens no viņas mīļākajiem našķiem. Nokļūt veikalā, kur var iegādāties, tik daudzu dažādu veidu saldumus sievietei bijis kā sapnis. Un, protams, konfektes iegādātas lielā daudzumā.

Neiztika bez vēsturiski nozīmīgu vietu, kultūras pieminekļu apskates, kas parasti ir ikviena ceļotāju vēlmju sarakstā.

Īpašu iespaidu uz Kristīni atstāja Verdonas aizas apskate. Aiza atrodas 1500-1700 metrus virs jūras līmeņa.

“Stāvi pie Verdonas aizas malas ar sastingušām rokām un kājām, bet centies drosmīgi smaidīt,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Kristīne.

2 komentāri