FOTO: Astro’n’out ar pašu vārdā nosauktu vīnu prezentē jauno videoklipu

Pievienot komentāru
FOTO: Astro’n’out ar pašu vārdā nosauktu vīnu prezentē jauno videoklipu
Foto: Māris Lazdāns

Piektdien, 11. decembrī, izklaides vietā Ibar grupa Astro’n’out prezentēja savu jaunāko videoklipu, kas tapis dziesmai Atskatos. Līdz ar jauno dziesmu grupa izziņojusi koncertsēriju Astro’ Electro Acoustic 2.0.

Savas minikoncerttūres Astro’ Electro Acoustic 2.0 laikā grupa Astro’n’out trīs dienās piestās trīs pilsētās. Koncerti notiks 12.,13. un 14. februārī – attiecīgi Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā, informē grupa menedžere Kristīne Komarovska.

Pērnā gada rudenī grupa Astro’n’out klausītājiem Siguldā, Ventspilī, Liepājā, Cēsīs un Rīgā sniedza pirmos sešus Astro’Electro Acoustic koncertsērijas koncertus, un nu grupa izsludina koncertsērijas turpinājumu – Astro’ Electro Acoustic 2.0.

Ar trīs koncertiem skaistākajās un jaunākajās Latvijas koncertzālēs grupa priecēs savus klausītājus, dodot ieskatu topošajā – piektajā – Astro’n’out studijas albumā, kura iznākšana plānota 2016. gadā.

Koncertos skanēs labākās Astro’n’out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī klausītāji gūs pirmo ieskatu grupas jaunā albuma materiālā. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd.

Līdz ar koncerttūres izziņošanu Astro’n’out laiž klajā arī jaunu singlu ar nosaukumu Atskatos. Videoklipa prezentācija draugu un tuvāko cilvēku notika pagājušajā piektdienā izklaides vietā Ibar.

Foto:

Dziesmas Atskatos pamattēma radās šovasar Astro’n’out radošajā nometnē, vairākas dienas kopā ar producentu DJ Rudd dzīvojot Valmieras rajonā radošajā telpā Siltumnīca. ”Dziesmas intro tēma sākotnēji šķita tikai tāds dauzonīgs impulss, kuru pat nebijām plānojuši atstāt, tomēr no tās attīstījās kopējais dziesmas raksturs, piešķirot dziesmai rituāla sajūtu, kas piedien “aizburot” pagātni. Dziesma ir par pagājušo lietu atstāšanu, par nereālo ilūziju palaišanu un iešanu tālāk, ņemot pieredzēto sev līdzi, bet neļaujot pagātnei sevi stādināt,” skaidro mūziķi.

Video:

Koncerti:

  • 12. februārī plkst. 19:00 Latgales vēstniecībā Gors, Rēzeknē
  • 13. februārī plkst. 19:00 Lielajā Dzintarā, Liepājā
  • 14. februārī plkst. 18:00 Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā

Biļešu iepriekšpārdošana – Biļešu servisa kasēs un internetā. Astro’n’out aicina savus klausītājus biļetes iegādāties līdz Ziemassvētkiem, piedāvājot zemākās biļešu cenas – no 10 eiro.