FOTO: ar slavenību klātbūtni Rīgā atver pirmo diennakts restorānu

1 komentārs
FOTO: ar slavenību klātbūtni Rīgā atver pirmo diennakts restorānu
Foto: publicitātes

Pagājušajā nedēļā ar grandiozu pasākumu oficiāli tika atklāts pirmais diennakts restorāns Rīgā – Gastrobārs T73, Tērbatas ielā 73.

Šajā vakarā lūgtajiem viesiem, draugiem, Latvijā pazīstamām personībām un uzticamajiem Restau–Rateur holdinga restorānu apmeklētājiem bija iespēja nodoties gastronomiskām izvirtībām, baudīt daudzveidīgus dzērienus un kokteiļus no STOLI radošās komandas, kā arī baudīt patiesi krāšņu svētku atmosfēru.

Šajā vakarā par muzikālo noformējumu rūpējās grupa Riga Bisquits, kā arī DJ Majestic (Release Your Ego), Rise (Deeplomacy), Chi Chi Chilayz (Deeplomacy).

FOTO

Gastrobāra T73 izveides pamatā ir jauns, unikāls un mūsdienīgs koncepts, piedāvājot viesiem baudīt vairāk nekā 20 veidu brokastis jebkurā dienā un jebkurā diennakts laikā. Tā ir lielākā brokastu izvēle Rīgā!

Ēdienkarte neaprobežojas tikai ar brokastīm, jo arī par kārtīgu pusdienu un izmeklētu vakariņu cienītājiem ir padomāts. Piedāvājumā ir ēdieni, kas visiem it kā labi zināmi un jau uzskatāmi par klasiskām vērtībām, tomēr pavāru radošums, vēlme eksperimentēt un mainīt pasauli piešķir ēdieniem mūsdienīgi oriģinālas garšu nianses, kas pazīstamas gan vietējiem gardēžiem, gan arī ārzemju viesiem. Tā ir garšu baudīšanas kulminācija!

Arī vīna kartē mijas dažādas kultūras, krāsas, noskaņas. Gastrobārā T73 izvēlieties vīnu nevis pēc reģionā, bet pēc noskaņojuma, garastāvokļa un jūsu mīļākajām garšas niansēm.
Piektdienās un sestdienās – dzīvā mūzika, DJ un ballīte līdz pirmajām brokastīm, kas uzmundrinās un iedvesmos jaunai – burvīgai dienai!

Gastrobārs T73 ietilpst Restau–Rateur holdingā, kas ir jaunākā un straujāk augošā restorānu grupa Latvijā, kas savu veiksmīgo darbību uzsāka 2012. gadā, atverot pirmo restorānu International.

Restau–Rateur holdings, šogad ir saņēmis PLATINUM PLATTER 2015 apbalvojumu nominācijā Labākā restorānu grupa.

Gastrobārs T73 ir septītais projekts, ko realizē Restau–Rateur holdings Viktora Ravdives vadībā, kurā ietilpst arī restorāni International Rīgā un Jūrmalā, Melnā Bite, klubs – restorāns Sezona, beķereja BakeBerry un apartamentu viesnīca Wooden Villa.

Pie gastrobāra var ērti piebraukt, un ir automašīnu stāvvieta.