Komentāri
FOTO: ar slavenību klātbūtni atklāj Ķirsona jauno “Lidiņu”
Publicitātes foto

Ar vairāku sabiedrībā zināmu personību klātbūtni ceturtdien, 3. novembrī, pašā Rīgas sirdī – stacijas laukumā, tirdzniecības centrā Origo – svinīgi atklāts pirmais jaunā dizaina koncepta Lido restorāns Rīgā.

Restorāna atklāšanas pasākumā sabiedrībā iemīļotas personības – Latvijas novadu vēstneši – kopīgi izveidoja simbolisku ceļa virzienu rādītāju, atzīmējot attālumu līdz savai dzimtajai vietai. Latgali pārstāvēja brāļi Atis un Jānis Auzāni, Zemgali – dziedātāja Ieva Sutugova, Vidzemi – aktieris, režisors un pasākuma vadītājs Intars Rešetins un dziedātāja Olga Rajecka.

Tāpat pasākuma laikā tika izziņota Lido sadarbība ar Latvijas labāko pludmales volejbolistu duetu Jāni Šmēdiņu un Aleksandru Samoilovu, uzņēmumam kļūstot par sportistu komandas galveno ēdinātāju.

Foto

”Gandrīz trīsdesmit gadu garumā esam centušies strādāt tā, lai cilvēki mūs iemīlētu un cienītu, un neplānojam cilvēku uzticību zaudēt vai apstāties pie sasniegtā. Nekur citur pasaulē cilvēki nedzīvo tik ilgi un sirmā vecumā nav tik veselīgi kā Japānā, un mēs vēlamies strādāt un ar laiku panākt, ka Latvija ir valsts, kur cilvēki ēd visveselīgāk pasaulē un dzīvo visilgāko mūžu,” atklājot restorānu, atzīmēja namatēvs Gunārs Ķirsons.

Lasi vēl