Komentāri
FOTO: ar skaļām ballītēm Coyote Fly noslēgusies Rīgas modes nedēļa
Foto: Arkady Gluhih

Pagājušajā nedēļas nogalē jau tradicionāli naktsklubā Coyote Fly Lounge Club ar divām ballītēm tika svinēts 23. Rīgas modes nedēļas noslēgums.

30. oktobrī iecienītajā izklaides vietā notika ballīte un F&More modes skate, bet Rīgas modes nedēļas pēdējā dienā, 31. oktobrī, – tradicionālā RFW Models & Fans Party ar topmodeļu apbalvošanu un mūziku no DJ Makree. Šajā sezonā par vispieprasītākajām RFW modelēm kļuva Aleksandra Hiļčuka (Freyja Models) un Samanta Goldberga (2B Models), otro vietu ieguva Lisa Marija Ignatjeva (2B Models), bet trešo – Lelde Svilāne (Vacatio).

Rīgas modes nedēļas noslēgums sakrita ar pasaulē plaši svinēto Helovīnu, tādēļ šīs tematikas netrūka arī modes nedēļas viesu un dalībnieku tērpos un grimā.

“Afterparty” klubā Coyote Fly

RFW Models & Fans Party

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl