FOTO: ar sirsnīgu Kārļa Kazāka koncertu atklāj radošo namiņu Doma laukumā

Pievienot komentāru
FOTO: ar sirsnīgu Kārļa Kazāka koncertu atklāj radošo namiņu Doma laukumā
Foto: publicitātes

Līdz pat Ziemassvētku nedēļai Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa Tima Minta Ziemas Piena radošajā namiņā notiks bezmaksas kultūras programma lieliem un maziem rīdziniekiem un pilsētas viesiem. To ceturtdienas vakarā ar sirsnīgu koncertu atklāja dziesminieks Kārlis Kazāks.

Decembrī otrdienu un trešdienu vakaros no pulksten 18.00 līdz 20.00 notiks radošās meistardarbnīcas mākslinieku vadībā, bet ceturtdienās – akustiskie koncerti. Tuvākie pasākumi gaidāmi 8. decembrī, kad notiks sveču liešanas darbnīca, 9. decembrī – mazo brīnumu radīšana, bet 10. decembrī – muzikāls mirklis ar Ingu Karpiču. Pasākumiem aicina pieteikties Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa Facebook profilā.

FOTO

Doma laukumu līdz 8. janvārim piepildīs arī pilsētas lielākais Ziemassvētku tirdziņš, kurā smaržas un garšas kārpiņas lutinās gan tradicionāli, gan oriģināli svētku gardumi, gan skaisti un radoši roku darinājumi. Kopumā tirdziņš apvieno vairāk nekā simts mazos uzņēmējus. Nedēļas nogalēs ikvienu priecēs arī radoša skatuves programma.