FOTO: ar sirsnīgu Kārļa Kazāka koncertu atklāj radošo namiņu Doma laukumā

Komentāri
FOTO: ar sirsnīgu Kārļa Kazāka koncertu atklāj radošo namiņu Doma laukumā
Foto: publicitātes

Līdz pat Ziemassvētku nedēļai Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa Tima Minta Ziemas Piena radošajā namiņā notiks bezmaksas kultūras programma lieliem un maziem rīdziniekiem un pilsētas viesiem. To ceturtdienas vakarā ar sirsnīgu koncertu atklāja dziesminieks Kārlis Kazāks.

Decembrī otrdienu un trešdienu vakaros no pulksten 18.00 līdz 20.00 notiks radošās meistardarbnīcas mākslinieku vadībā, bet ceturtdienās – akustiskie koncerti. Tuvākie pasākumi gaidāmi 8. decembrī, kad notiks sveču liešanas darbnīca, 9. decembrī – mazo brīnumu radīšana, bet 10. decembrī – muzikāls mirklis ar Ingu Karpiču. Pasākumiem aicina pieteikties Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa Facebook profilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Doma laukumu līdz 8. janvārim piepildīs arī pilsētas lielākais Ziemassvētku tirdziņš, kurā smaržas un garšas kārpiņas lutinās gan tradicionāli, gan oriģināli svētku gardumi, gan skaisti un radoši roku darinājumi. Kopumā tirdziņš apvieno vairāk nekā simts mazos uzņēmējus. Nedēļas nogalēs ikvienu priecēs arī radoša skatuves programma.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl