Komentāri
FOTO: ar sarkanā paklāja parādi atklāj Eirovīzijas dziesmu konkursu
Foto: Scanpix

Šī ir tava pirmā iespēja skatīt vaigā Latvijas pārstāvja Justa Sirmā konkurentus šī gada starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Svētdien, 8. maijā, Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā pulcējās visas Eiropas talantīgākie jaunie izpildītāji, uz kuru pleciem gulstas katras pārstāvētās valsts gods. Sarkanā paklāja svinīgajā parādē māksliniekiem bija iespēja sevi atrādīt mediju pārstāvjiem un fotogrāfiem, kā arī papildināt savu fanu loku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, svinības nebija ilgas, jo visiem mūziķiem priekšā ir smags darbs – jau rīt un ceturtdien tiks aizvadīti konkursa pusfināli, bet sestdien laimīgākajiem būs iespēja cīnīties finālā.

Ar savu klātbūtni konkursa atklāšanas pasākumā apkārtējos pagodināja arī Zviedrijas Eirovīzijas uzvarētāji – Māns Zelmerlovs, Lorīna un Kerola.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl