FOTO: apburošā Rajecka griež lustīgu danci ar vīru

3 komentāri
FOTO: apburošā Rajecka griež lustīgu danci ar vīru
Dainis Ozols

Koncertā ”Ielūdz Olgas!”, kas ar ovācijām izskanējis Kandavā, dziedātājai Olgai Rajeckai uz skatuves pievienojās arī mīļotais vīrs, pazīstamais skaņu inženieris Ivo Bankavs. Savulaik tieši dejai bijusi liela loma abu mīlas stāstā.

Rajeckas un Bankava, kuri jūlija beigās svinēs trešo kāzu gadadienu, labprāt kopā uzdejo arī publiski. Lai arī abi pazīstami bijuši jau iepriekš, mīlestība abu starpā uzplaukusi, gatavojoties Dziesmu un deju svētku raidījuma filmēšanai 2013. gadā. Arī tolaik Bankavs darbojies deju kolektīvā “Rotaļa XO”, ar kuru kopā Rajecka iestudējusi priekšnesumu.

Pagājušajā sestdienā, 17. jūnijā, Kandavas Ozolāju estrādē norisinājās jau par tradīciju kļuvušais koncerts “Ielūdz Olgas!”, uz kuru kopā ar Rajecku aicināja arī aktrise Olga Dreģe un TDA “Dzintariņš” mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga.

Plaši apmeklētajā krāšņajā koncertā uz skatuves kāpa arī grupas “Eolika” un “Turaidas Roze”, dziedātājs Uģis Roze, aktieri Varis Vētra, Jānis Paukštello, Andris Bērziņš un Ivars Kalniņš, kā arī TDA” Dzintariņš”, “Rotaļa XO”, “Liesma”, “Līgo” un Kandavas deju skola.

Foto: Rajecka un pārējās Olgas krāšņajā koncertā

“Paldies visiem koncerta dalībniekiem un tā rīkotājiem, paldies māksliniekiem, īpaši Olgai Freibergai un Olgai Dreģei! Par skaistajām dejām paldies Gintam Baumanim un Jānim Purviņam! Liels paldies visiem tehniskajiem darbiniekiem, Kandavas Kultūras nodaļai un domei. Paldies visiem skatītājiem, kuri atnāca uz mūsu radīto svētku koncertu. Esmu patiesi laimīga un gandarīta!” pēc koncerta aizkustinājumu pauda Rajecka.

3 komentāri