FOTO: apburošā Rajecka griež lustīgu danci ar vīru

3 komentāri
FOTO: apburošā Rajecka griež lustīgu danci ar vīru
Dainis Ozols

Koncertā ”Ielūdz Olgas!”, kas ar ovācijām izskanējis Kandavā, dziedātājai Olgai Rajeckai uz skatuves pievienojās arī mīļotais vīrs, pazīstamais skaņu inženieris Ivo Bankavs. Savulaik tieši dejai bijusi liela loma abu mīlas stāstā.

Rajeckas un Bankava, kuri jūlija beigās svinēs trešo kāzu gadadienu, labprāt kopā uzdejo arī publiski. Lai arī abi pazīstami bijuši jau iepriekš, mīlestība abu starpā uzplaukusi, gatavojoties Dziesmu un deju svētku raidījuma filmēšanai 2013. gadā. Arī tolaik Bankavs darbojies deju kolektīvā “Rotaļa XO”, ar kuru kopā Rajecka iestudējusi priekšnesumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā sestdienā, 17. jūnijā, Kandavas Ozolāju estrādē norisinājās jau par tradīciju kļuvušais koncerts “Ielūdz Olgas!”, uz kuru kopā ar Rajecku aicināja arī aktrise Olga Dreģe un TDA “Dzintariņš” mākslinieciskā vadītāja Olga Freiberga.

Plaši apmeklētajā krāšņajā koncertā uz skatuves kāpa arī grupas “Eolika” un “Turaidas Roze”, dziedātājs Uģis Roze, aktieri Varis Vētra, Jānis Paukštello, Andris Bērziņš un Ivars Kalniņš, kā arī TDA” Dzintariņš”, “Rotaļa XO”, “Liesma”, “Līgo” un Kandavas deju skola.

Foto: Rajecka un pārējās Olgas krāšņajā koncertā

“Paldies visiem koncerta dalībniekiem un tā rīkotājiem, paldies māksliniekiem, īpaši Olgai Freibergai un Olgai Dreģei! Par skaistajām dejām paldies Gintam Baumanim un Jānim Purviņam! Liels paldies visiem tehniskajiem darbiniekiem, Kandavas Kultūras nodaļai un domei. Paldies visiem skatītājiem, kuri atnāca uz mūsu radīto svētku koncertu. Esmu patiesi laimīga un gandarīta!” pēc koncerta aizkustinājumu pauda Rajecka.

TOP komentāri

 • zita
  0 0 0

  zita

  ''Oldzītei''- Ir jau traki ka cilvēks uz vecumu vēl bērna prātā.Bet kā Oldzītei to ieskaidrot lai nemāžojas?
 • Melnā tulpe
  0 0 0

  Melnā tulpe

  Biju Kandavas koncertā. Jā, ovācijas tur patiešām bija, bet tās galvenokārt bija veltītas brīnišķīgajiem dejotājiem un viņu vadītājai - viņi patiešām bija fantastiski! Visi pārējie mākslinieki, diemžēl, "uzsildītas zupas", cilvēki gados, kas iedomājušies, ka ir mūžīgi jauni un tā arī cenšas sevi pasniegt. Visu cieņu Olgai Dreģei, bet viņas piedalīšanās koncertā bija lieka. Vari Vētru varbūt arī vēl varēja paklausīties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl