Foto: Andželīna Džolija-Pita samaksā par vergu puisīša atbrīvošanu

Pievienot komentāru
Foto: Andželīna Džolija-Pita samaksā par vergu puisīša atbrīvošanu
AFP

Aktrise Andželīna Džolija-Pita savā Facebook profilā publicējusi ļoti emocionālu foto un aicinājumu pasaulei beidzot apvienoties, lai izbeigtu rasismu un cilvēku paverdzināšanu.

Kopš 2001. gada Andželīna Džolija-Pita darbojas kā ANO labas gribas vēstniece. Viņa iesaistījusies sieviešu un bērnu tiesību jautājumu risināšanas veicināšanā un ir iecelta arī par speciālo sūtni bēgļu jautājumos.

Jūlija sākumā aktrise savā Facebook profilā publicējusi emocionālu fotoattēlu, kurā redzama, apskaujot mazu, melnādainu puisīti. Komentārā pie šā attēla Džolija raksta, ka šis mazais zēns jau kopš 5 gadu vecuma tika turēts verdzībā tikai savas ādas krāsas dēļ un savu dzīvi pavadījis piesiets ar striķi pie koka.

Aktrise nolēmusi rīkoties, un samaksājusi, lai zēns tiktu atbrīvots. Šobrīd puisēns jau atrodas mīlošas ģimenes aizgādībā un tiek darīts viss, lai viņš šo briesmīgo savas dzīves posmu pēc iespējas ātrāk aizmirstu, bet Andželīna Džolija-Pita aicina mūs katru iemiesot tās pārmaiņas, kuras vēlamies redzēt pasaulē. Aktrise, kuras ģimenē aug vairāki adoptēti citu rasu bērni, tostarp arī meitiņa, kuru Džolija adoptēja Etiopijā, ar šo ierakstu Facebook izteikusi vēlmi, kaut cilvēki beidzot apjaustu, ka pasaulē ir tikai viena – cilvēku rase – un ka mēs visi esam tās pārstāvji.


Andželīna Džolija-Pita – ANO labas gribas vēstniece