Foto: Aktrises Agneses Zeltiņas dēls Robijs devies uz Hirosimu

6 komentāri
Foto: Aktrises Agneses Zeltiņas dēls Robijs devies uz Hirosimu
INSTAGRAM

Aktrises Agneses Zeltiņas dēls Robijs devies ceļojumā uz Japānu. Ar pirmajiem ceļojuma iespaidiem jaunietis dalās sociālajos tīklos, parādot gan Japānas kultūru, gan iepazītās meitenes.

Pēc publiskotajām fotogrāfijām redzams, ka Robija ceļojuma galamērķis ir pilsēta Hirosima. Tā ir lielākā pilsēta Čjūgoku reģionā Honsju salas rietumos, kurā 1945. gadā noticis atombumbas sprādziens.

Tas mudināja jaunekli vēsturiskajā vietā likt uz sejas medicīnisko masku.

Kas gan tas būtu par jaunu puisi, ja ceļojuma laikā netiktu iepazītas vietējās sievietes, arī Robijs ir iepazinies ar trīs daiļām japānietēm un kopā nofotografējies.

Foto: Agneses Zeltiņas dēls jau pieaudzis. Puisis demonstrē labi trenētu ”sešpaku”

Robijs japāņiem izrādījis arī džemperi, uz kura rakstīts vārds policija, fotogrāfiju puisis parakstījis ar tik ierastajiem filmās dzirdētajiem vārdiem – viss ko tu teiksi var tikt izmantots pret tevi!

Aktrises dēls arī sajūsminājies par ātrvilcieniem, kuri var sasniegt ātrumu pat trīs simti kilometri stundā.

Pagaidām visu Japānā piedzīvoto Robijs raksturo vārdiem – dzīve ir lieliska!

Kamēr Robijs atklāj noslēpumaino Japānu, viņa māte, aktrise Agnese Zeltiņa devusies atpūtas braucienā uz Jamaiku, kur veldzējas saules staros, nodarbojas ar jogu un saņem uzmanības apliecinājumus no vietējiem vīriešiem.

TOP komentāri

 • Uldis Au.
  +12 +10 -2

  Uldis Au.

  Dzīve ir lieliska, jā, ja nekas nav jādara. Slaistās par vecāku naudu apkārt. Strādājis būtu, slaists pēdējais.
 • Edgars Bisulacis
  +6 +5 -1

  Edgars Bisulacis

  Jūs vecie ērmi ar savu Armiju. Varat iebāzt viņu sev pakaļā, kur esat tikuši ar savu armiju? Sapistas veselības, interneta nožēlojami kaut ko komentē, tak bez armijas cilvēki var daudz sasniegt un izdarīt! Cik tad tāds ceļojums maksā? Normāla darba visu var sakrāt!
 • Andrejs
  +6 +3 -3

  Andrejs

  Šitādiem klaidoņiem kas neko dzīvē nedara.. Vajadzētu armijā iedzīt kā agrāk, ta varētu sešpakot un pie armijas kolēģiem izrādīties - Life is amazing! Vot tur tev būtu "life is amazing". Slaists.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl