Foto: 47 gadus vecā Krievijas televīzijas dīva Ļera Kudrjavceva parāda jaundzimušo

0 Komentāru
Foto: 47 gadus vecā Krievijas televīzijas dīva Ļera Kudrjavceva parāda jaundzimušo
instagram.com/leratv/

47 gadus vecā Krievijas televīzijas raidījumu vadītāja, festivāla ”Jaunais vilnis” viena no ilggadējām vadītājām Ļera Kudrjavceva šomēnes kļuva par māmiņu. Nu slavenā sieviete parāda mīļu fotogrāfiju ar jaundzimušo, kurai vecāki devuši vārdu Marija.

Ļera jau kopš 2013. gada ir precējusies ar hokejistu Igoru Makārovu, kurš par televīzijas zvaigzni ir sešpadsmit gadus jaunāks.

Gadu starpība netraucē pāra mīlestībai un vēlmei veidot pilnvērtīgu ģimeni. Piecu gadu laulības svētkos sieviete dāvāja mīļotajam mazulīti.

Ļarai Marija ir otrais bērns. Viņas pirmdzimtajam Žanam ir jau divdesmit astoņi gadi, un īsi pirms mātes dzemdībām arī viņš ar savu dzīvesbiedri kļuva par vecākiem.

Gluži tāpat kā par grūtniecību pāris paziņoja, izmantojot sociālos tīklus, arī par meitas ienākšanu ģimenē mīlnieki informēja fanus, publiskojot ierakstus savu sociālo tīklu kontos.

Сладкие попочки , вкусные щечки ?

A post shared by KUDRYAVTSEVA LERA (@leratv) on

Fotogrāfiju ar jaundzimušo meitiņu Ļera publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”, parādot saviem atbalstītājiem, kā auklē meitiņu, rūpējas par viņu.

Vienmēr skaistajās drānās tērptā sieviete redzama sporta tērpā un saņemtiem matiem. Toties mazā Marijai mugurā ir meitenīgi rozā kombinezons.

Ierakstu jaunā māmiņa paraksta vārdiem – saldie vaidziņi, saldie apaļumiņi.

0 Komentāru