Forbes paziņojis šogad pelnošāko dziedātāju topu

Komentāri
Forbes paziņojis šogad pelnošāko dziedātāju topu
Foto: AFP/ Scanpix

Par populārāko pasaules dziedātāju rocību, protams, nav jāšaubās. Tomēr, kā ik gadu, Forbes atgādina par pelnošākajiem māksliniekiem, šoreiz pievēršoties dziedātājām.

Topa augšgalā – publikas mīlētā Teilore Svifta. Viņa turpina aizraut klausītājus ar lipīgiem meldiņiem un šogad nopelnījusi 170 miljonus dolāru. 26 gadus vecā dziedātāja arī lauzusi ASV koncertturneju rekordu, savas tūres ar nosaukumu 1989 laikā nopelnot vairāk nekā 200 miljonus dolāru. Pērn viņa piekāpās citai publikas mīlulei – Keitijai Perijai.

Interesanti, ka šogad Svifta saņēmusi jaunizveidotu balvu, kas nosaukta viņas pašas vārdā. Teilores Sviftas balvu popmūzikā viņa saņēma maijā, un kritiķi norādīja, ka tas būtu visai interesants pavērsiens, ja šo pagodinājumu saņemtu kāds cits.

Britu pazīstamā dziedātāja Adele ierindojusies Forbes topa otrajā vietā. Viņai šogad 80 miljonus dolāru liela peļņa. Goda pjedestālu noslēdzot, Forbes uzmanību izpelnījusies par skatuves veterāni dēvējamā Madonna. Tieši viņa bija topa augšgalā pirms trijiem gadiem. Madonna tikai par nieka pāris miljoniem apsteidza citu atpazīstamu dziedātāju Riannu.

Kopumā pirmo 10 vietu ieguvējas Forbes topā nopelnījušas aptuveni 600 miljonus dolāru.

Foto

Lasi vēl