”Fonoklubs” svinēs sesto dzimšanas dienu

Pievienot komentāru
”Fonoklubs” svinēs sesto dzimšanas dienu
Publicitātes foto

Ar vērienīgām svinībām šajā nedēļas nogalē sesto pastāvēšanas gadu atzīmēs Cēsu ”Fonoklubs”, kas piektdienas un sestdienas gaitā ar bezmaksas priekšnesumiem pulcēs astoņus dīdžejus, kā arī grupas ”Inokentijs Mārpls” un ”F[ei]K”, informē kluba pārstāvis Jānis Sildniks.

Svinības sāksies piektdien, kad par dejām un atmosfēru tradicionāli gādās visa ”Fonokluba” rezidentu komanda, kopskaitā vakara gaitā nomainoties septiņiem dīdžejiem, kuru vidū ir sagaidāms arī kāds īpašs priekšnesums.

Sestdien uz kluba skatuves kāps Latvijas punk kustības simbols – grupa ”Inokentijs Mārpls”, kā arī apvienība, kas šajā vasarā sagādāja vienu no skaļākajiem apvienošanās koncertiem – “F[ei]K”, kuriem šis būs īpašs koncerts.

”Mums ir daudz labu gaišu atmiņu saistībā ar Cēsīm, jo tieši tur ir aizvadīts pirmais F[ei]K koncerts, kā arī nospēlēti daži no jaudīgākajiem končiem grupas vēsturē – tas viss pateicoties tieši cēsiniekiem un viņu atbalstam,” par sestdien gaidāmo koncertu grupa priecājas savos sociālajos tīklos.

Par dejām un ballīti pēc sestdienas koncerta rūpēsies DJ apvienības ”Funky Breakout” pārstāvis All-Viss.

Ņemot vērā jubilejas faktoru, sestdienas koncerts tiek rīkots bez ieejas maksas, tāpēc kluba organizatori aicina, pirmkārt, ierasties savlaicīgi, otrkārt – atcerēties, ka tās galu galā ir svinības, tāpēc paķert kādu svinīgāku apģērba gabalu.

Vairāk informācija: fonoklubs.lv un facebook.com/fonoklubs