Fonoklubā piestās Ziloņi no Neptūna

Komentāri

Piektdien, 28. novembrī, Fonoklubā bezmaksas koncertā uzstāsies Igaunijas grupas Elephants from Neptune un Slippery Slope. Dienu pirms un pēc viesošanās Cēsīs grupas uzstāsies Rīgā un Liepājā.

Elephants from Neptune ir viena no uzlecošajām Igaunijas rokgrupām, kas savā salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā jau ir aizvadījusi koncertus, dalot skatuvi ar apvienībām Red Hot Chilli Peppers un Kaiser Chiefs, kā arī aktīvi koncertējusi ārpus dzimtenes, vairākas reizes viesojoties arī Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Igaunijas mūzikas balvai vairākkārt nominētā apvienība oktobrī izdeva otro studijas albumu, kura prezentācijas koncertturnejas ietvaros 27. novembrī koncertēs Rīgas Nabaklab, 28. novembrī – Cēsu Fonoklubā, 29. novembrī – Liepājas Fontaine Palace.

Ne pirmo reizi Latvijas publikai atrādīsies Tallinas alternatīvā roka trio Slippery Slope. Kopš dibināšanas 2009. gadā tā klajā laidusi četrus singlus un, līdzīgi kā Elephants from Neptune, vairākkārt nominēta Igaunijas mūzikas ierakstu balvām. Grupa skanējumā apvieno gan alternatīvās mūzikas pazīmes, gan melodiskās ”indie” vēsmas, to pasniedzot enerģiskā un ļoti kvalitatīvā izpildījumā.

Fonokluba koncertu papildinās grupa, kas uz Latvijas alternatīvās skatuves ir savākusies pēc ilgākas klusuma pauzes – “punk” apvienība Cacophonics, kuri pirms radošās pauzes bija regulāri Fonokluba viesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl