Filmu Modris sāks izrādīt Latvijas novados

Komentāri
Filmu Modris sāks izrādīt Latvijas novados
Publicitātes foto

Valsts svētku nedēļā Jura Kursieša spēlfilmu Modris sāks izrādīt novados visā Latvijā. Kino tūrē Latvijas kino Latvijai no 15. līdz 23. novembrim ar filmas veidotājiem būs iespējams tikties Jēkabpilī, Mazsalacā, Talsos, Alūksnē, Liepājā un Kuldīgā.

Kā vēsta filmas Modris pārstāve Zane Peneze, kino tūres Latvijas kino Latvijai ietvaros filmu Modris, kā arī Ivara Zviedra dokumentālo filmu Štābs Ipiķi un Oskara nomināciju “īsajā sarakstā” iekļauto Signes Baumanes animācijas filmu Akmeņi manās kabatās izrādīs arī filmas galvenā aktiera Kristera Pikšas dzimtajā pilsētā Mazsalacā. Filmu seanss notiks svētdien, 16. novembrī.

Biedrības Kinopunkts rīkotos seansos filmu Modris novembrī, decembrī un janvārī varēs noskatīties vairāk nekā 50 novados un pagastos. Papildu informācija par seansu laikiem kinopunkts.lv.

Pagājušajā nedēļā ar VAS Latvijas Dzelzceļš atbalstu filmu Modris Liepājā, Ventspilī un Valmierā noskatījās 1235 skolēni. Seansi Modra vienaudžiem notiks arī Rēzeknē un Daugavpilī.

Filma Modris ir patiesos notikumos iedvesmots stāsts par pusaudzi, kur konflikts ar māti aizved pie tiesu darbiem. Modris nolemj atrast savu tēvu, kuru nekad dzīvē nav saticis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl