Komentāri

Pretrunīgi vērtētā filma Intervija (The Interview), kas stāsta par Centrālās izlūkošanas pārvaldes plāniem nogalināt Ziemeļkorejas diktatoru Kimu Čenunu, internetā jau nopelnījusi 31 miljonu ASV dolāru.

Kino kompānija Sony filmu sākusi izrādīt vien ap Ziemassvētkiem, un kopš šī laika komēdija jau iegādāta vai lejupielādēta internetā vairāk nekā 4,3 miljonus reižu. Tas ļāvis filmai ieņemt pirmo vietu visu laiku pelnošāko internetā izdoto filmu sarakstā un kļūt par studijas visu laiku veiksmīgāko internetā izlaisto lenti.

Pēc skandāliem ar Ziemeļkoreju un neskaitāmiem hakeru uzbrukumiem filmu uz kinoekrāniem rāda vien 580 nelieli, neatkarīgie kinoteātri. Tajos kases ieņēmumi no Intervijas izrādīšanas sasnieguši piecus miljonus dolāru.

Jau vēstījām, ka pēc hakeru kiberuzbrukumiem un draudiem sarīkot teroraktus kinoteātros studija Sony sākotnēji atteicās no filmas izrādīšanas, tomēr, reaģējot uz kritiķu, tostarp ASV prezidenta Baraka Obamas pārmetumiem, ka nav pieļaujama izteiksmes brīvības apdraudēšana, nolēma šo lēmumu pārskatīt.

Pēc tam, kad lielie kinoteātru tīkli no tās izrādīšanas bija atteikušies, kinolenti pieteicās izrādīt vairāki simti neatkarīgo kinoteātru ASV.

Filmu iespējams noskatīties ar tās tīmekļa vietnes, kā arī Google pakalpojumu YouTube un Play un Microsoft platformas Xbox Video starpniecību, tomēr vienīgi ASV.

Kinolentes uzņemšana izmaksāja 44 miljonus ASV dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl