Skandalozā komēdija par plāniem nogalināt Čenunu internetā nopelnījusi 31 milj. dolāru

0 Komentāru
Skandalozā komēdija par plāniem nogalināt Čenunu internetā nopelnījusi 31 milj. dolāru
Publicitātes foto

Pretrunīgi vērtētā filma Intervija (The Interview), kas stāsta par Centrālās izlūkošanas pārvaldes plāniem nogalināt Ziemeļkorejas diktatoru Kimu Čenunu, internetā jau nopelnījusi 31 miljonu ASV dolāru.

Kino kompānija Sony filmu sākusi izrādīt vien ap Ziemassvētkiem, un kopš šī laika komēdija jau iegādāta vai lejupielādēta internetā vairāk nekā 4,3 miljonus reižu. Tas ļāvis filmai ieņemt pirmo vietu visu laiku pelnošāko internetā izdoto filmu sarakstā un kļūt par studijas visu laiku veiksmīgāko internetā izlaisto lenti.

Pēc skandāliem ar Ziemeļkoreju un neskaitāmiem hakeru uzbrukumiem filmu uz kinoekrāniem rāda vien 580 nelieli, neatkarīgie kinoteātri. Tajos kases ieņēmumi no Intervijas izrādīšanas sasnieguši piecus miljonus dolāru.

Jau vēstījām, ka pēc hakeru kiberuzbrukumiem un draudiem sarīkot teroraktus kinoteātros studija Sony sākotnēji atteicās no filmas izrādīšanas, tomēr, reaģējot uz kritiķu, tostarp ASV prezidenta Baraka Obamas pārmetumiem, ka nav pieļaujama izteiksmes brīvības apdraudēšana, nolēma šo lēmumu pārskatīt.

Pēc tam, kad lielie kinoteātru tīkli no tās izrādīšanas bija atteikušies, kinolenti pieteicās izrādīt vairāki simti neatkarīgo kinoteātru ASV.

Filmu iespējams noskatīties ar tās tīmekļa vietnes, kā arī Google pakalpojumu YouTube un Play un Microsoft platformas Xbox Video starpniecību, tomēr vienīgi ASV.

Kinolentes uzņemšana izmaksāja 44 miljonus ASV dolāru.

0 Komentāru