Fani sajūsmā: Bridžita Džounsa gaida bērniņu!

Komentāri
Fani sajūsmā: Bridžita Džounsa gaida bērniņu!
Foto: Scanpix

Un, nē, šeit runa nav par “oskaroto” aktrisi Renē Zelvēgeri, bet gan pasaulslaveno tēlu, kas viņai atnesa milzīgu atpazīstamību. Londonā šobrīd tiek filmēts ilgi gaidītais trešais turpinājums filmai par aušīgas blondīnes Bridžitas Džounsas piedzīvojumiem, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Lai kļūtu par Bridžitu Džounsu pirmo reizi, aktrisei Renē Zelvēgerei bija krietni jāpieņemas svarā. Tās bijušas īstas mocības, kas atmaksājās, – šī loma Zelvēgerei ne tikai atnesa jau pieminēto slavu, bet arī Oskara nomināciju 2002. gadā (pēc trim gadiem viņa triumfēja nominācijā par Labāko otrā plāna aktrisi (Aukstais kalns)). Šoreiz šādam upurim krietni notievējusī zvaigzne nepiekrita, tomēr filmā demonstrēt slaido vidukli viņai nebūs ļauts. Viņas varone ir stāvoklī, tāpēc filmēšanas laukumā Zelvēgerei būs jāvalkā mākslīgais grūtnieces vēderiņš.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl