Everlast sniedz akustisku koncertu Rīgā

0 Komentāru
Everlast sniedz akustisku koncertu Rīgā
Foto: Edijs Pālens, LETA

Trešdienas vakarā koncertzālē Rīga ar akustisko programmu uzstājās kādreizējais apvienības House of Pain dalībnieks, dziedātājs, reperis un dziesmu autors Everlast (Erik Francis Schrody) no ASV.

Everlast Rīgu uzstājās ar akustisko programmu. Mūziķis joko: ”Mana mūzika dzimst akustiski, tātad akustiskais koncerts ir iespēja dzirdēt manu mūziku tās oriģinālajā skanējumā”.

”Pusi dzīves esmu bijis saistīts ar repu un hiphopu. Tagad vēlos paņemt labāko no visiem stiliem – es hiphopu izpaužu caur roku, kantrī, blūzu un džezu. Ja kādreiz aizraušos ar polku, tad arī to dzirdēsi manās uzstāšanās reizēs,” atklāj mūziķis.

Daļa klausītāju Everlast atceras no leģendārās apvienības House of Pain laikiem, kā arī vēlākās darbības La Coka Nostra. Everlast sevi pasaules mūzikas vēsturē ir atzīmējis arī ar trīs nominācijām Grammy balvai, no kurām vienā uzvarēja – labāka roka dziesma Put Your Lights On, kas tapa sadarbībā ar Santana. Panākumu klāstā jāatzīmē dubultais platīna disks ASV par albumu Whitey Ford Sings the Blues (1998) un zelta disks par albumu Eat Whitey’s (2000).

 

0 Komentāru