Everlast koncertu iesildīs Triānas parks

0 Komentāru
Everlast koncertu iesildīs Triānas parks
Publicitātes foto

Everlast koncertu, kas šodien, 12. novembrī, notiks jaunatklātajā koncertzālē Rīga, ievadīs pašmāju ekstravagantā poproka grupa Triānas parks.

Triānas parks, pieskaņojoties koncerta noskaņām, izpildīs savus skaņdarbus īpaši sagatavotās un tai neraksturīgās aranžijās. Grupa tikko atgriezušies no koncertēšanas Slovākijā, Vīnē un Austrijā un patreiz gatavojas koncertam Eurosonic Norderslag festivālā, kas janvārī norisināsies Nīderlandē.

Jau vēstījām, ka 12. novembrī koncertzālē Rīga ar akustisko programmu uzstāsies dziedātājs, reperis un dziesmu autors Everlast no ASV.

Daudzi Everlast atceras no leģendārās apvienības House of Pain laikiem, kā arī vēlākās darbības La Coka Nostra. Everlast sevi pasaules mūzikas vēsturē ir atzīmējis arī ar trīs nominācijām Grammy balvai, no kurām vienā nominācijā uzvarēja – labāka roka dziesma par skaņdarbu Put Your Lights On, kas tapa sadarbībā ar Santanu.

Everlast panākumu klāstā jāatzīmē arī dubultais platīna disks ASV par albumu Whitey Ford Sings the Blues (1998) un zelta disks par albumu Eat Whitey’s (2000).

Biļetes pieejamas Biļešu Servisa tīklā un internetā.

0 Komentāru