Komentāri
Esplanādē rādīs Graubas spēlfilmu “Sapņu komanda 1935”
Publicitātes foto

Trešdien, 20.augustā, kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” pasākumu ciklu “Latvijas filmu vakari” turpinās Aigara Graubas spēlfilma “Sapņu komanda 1935”.

Seansa sākums plkst. 22:30. Pirms seansa notiks tikšanās ar režisoru Aigaru Graubu un producentu Andreju Ēķi. Pasākumu vadīs kinokritiķe Zane Balčus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filma stāsta par 1935.gadā Ženēvā notikušo pirmo Eiropas čempionātu basketbolā, kam gatavojās arī Latvijas valsts vienība. Komandas treneris bija pārliecināts, ka viņa komanda spēs paveikt brīnumu, tomēr ceļā uz čempionātu viņus pavadīja intrigas, likstas un pārpratumi.

Filmu kinoteātros noskatījušies vairāk nekā 150 000 skatītāju. Tā arī rādīta vairāk nekā 20 starptautiskos festivālos, iegūstot atzinību gan par labāko režiju, gan labāko drāmu un labāko ārvalstu filmu. Filmas DVD bijis pārdotākais Latvijā 2013.gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl