5 komentāri
Es lepojos, jo esmu latviete. Lienes Šomases patriotiskā uzruna pēc lamāšanās skandāla
f64

Skandāls, kas pāršalca Latviju nedēļas sākumā, medijos nonākot video, kurā dziedātāja Liene Šomase nofilmēta, Daugavpils koncertā no skatuves lamājoties, nav salauzis mākslinieci. Lieliskā Liene turpina iet augstu paceltu galvu – viņas sociālos tīklus vairāk kā jebkad pārpludina pozitīvisma pilni ieraksti.

Nupat māksliniece iepriecinājusi fanus un “Facebook” sekotājus ar īpaši patriotisku uzrunu.

“Mans beznosacījuma paldies turpinās. Paldies manai zemei – Latvijai. Paldies par spēku, enerğiju, mieru, radošām idejām. Paldies.

Es lepojos, jo esmu latviete, lai gan ar savu šerpo raksturu, bet ar cieņu un mīlestību pret šo zemi. Ja man kāds saka – nē? Es vienmēr teikšu – Jā. Jo vienaldzīga pret šo zemi es nepalikšu. Cilvēcīgums = cilvēks.

Lai visiem miers sirdī un salds miegs. Rītā jauna diena ar skaistiem brīnumiem. Paldies debesīm un zemei,” skaistu vēstījumu tautai 29. novembra vakarā publicējusi Liene.

Māksliniece uz tautas negatīvismu atbild ar pozitīvo – viņas sociālajos tīklos skaistajā svētku gaidīšanas laikā gozējas īpaši daudz ierakstu, kas pauž lepnumu par Latvijas talantīgajiem bērniem un pašas mūzikā sasniegto.

Foto

TOP komentāri

 • vai
  +6 +6 0

  vai

  PAR ŠADU KLAJU -JOBANOŠANOS - NO SKATUVES ,PUBLIKAI PRIEKŠĀ IZRAADOT NECIENU ..NESEKOS SODS ,PAR LATVIJAS VALSTS ZAAKAAŠANU ,PIE PILNAS ZĀLES ,LAMAJOT KRĒSLOS PAR JOBANIEM UZ KURIEM SEŽ CIULVEKI ,KAS ATBRAUCA BAUDIT KONCERTU ... UN PIE TAM NEADEKVATAA STAAVOKLII !!! VAIRAKKARTIGI KLIEDZA VARDU JOBANĀ... ??? tagad pohas un dzied citu dziesmu ex patriote ,kas vel skolotaja laikam ir ,kāds piemers berniem tiek dots ?????????.paldies dievam daudz video materialu ...
 • netiesāsim
  +1 +1 0

  netiesāsim

  Vēlot tikai labu Lienei, vajadzētu saņemties un atvainoties visiem, kurus aizskārusi Lienes izturēšanās, un būtu miers. Izdari tā, Lienīt!
 • Jānis.
  +1 +1 0

  Jānis.

  Ne jau Latvijas Valsti viņa lamāja, bet gan tās pārvaldi. Latvijas Valsts esam mēs visi, arī viņa, ja var ticēt Latvijas Satversmei. Diemžēl tikai Satversme jau sen šeit vairs nedarbojas, tāpēc nav pat īsti saprotams, ko tajā šmigā viņa tur īsti lamāja, bet laikam jau domāja tos korumpētos zagļus, kuri mūs katru dienu apzog un piesmej.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl