Eolika ar trīs koncertiem svinēs 35. jubileju

0 Komentāru
Eolika ar trīs koncertiem svinēs 35. jubileju
Grupa Eolika. Foto: LETA

Latvijas estrādes leģenda – kvartets Eolika pēc dažām dienās svinēs dibināšanas 35. gadskārtu un aicina uz koncertiem Rēzeknē, Cēsīs un Rīgā, informē Juris Millers.

Koncertos kvartets uzstāsies oriģinālajā sastāvā – uz skatuves būs Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals, kuriem pievienosies mūziķu grupa.

“Šajos koncertos skanēs populārākie Eolikas hiti, bet atšķirībā no daudziem citiem koncertiem, šoreiz – ar dzīvo pavadošo sastāvu”, par gaidāmo koncertu norisi teic O. Rajecka.
Pārsteigumu skatītājiem ir sagatavojis arī Viktors Zemgals, kurš pievienojies kvarteta jubilejas koncerttūrei ne tikai kā kvarteta dalībnieks, bet arī kā solomākslinieks.

“Koncerta pirmajā daļā skanēs mana soloprogramma Brīvais lidojums – uzstāšos kopā ar savu grupu Zemgals un citi putni, ļaujot iepazīt skatītājiem to mūziku, kas ir tuva man un daudziem manas paaudzes cilvēkiem,” saka V. Zemgals.
Koncerta otrajā daļā skanēs tādi neizmirstami un neatkārtojami hiti kā Zemeņu lauks, Es neesmu Džeina Fonda, Pasaule, Pasaulīt, Raimonda Paula dziesmu popūrijs u.c. skaņdarbi, kas kļuvuši par Eolikas muzikālo vizītkarti, norāda J. Millers.

Eolikas jubilejas koncerti notiks 7. februārī Austrumlatvijas vēstniecībā Gors Rēzeknē, 8. februārī Vidzemes koncertzālē Cēsis, bet koncertturnejas noslēgums paredzēts Valentīna dienā, 14. februārī, koncertzālē Rīga, kur uz skatuves paredzējis kāpt arī kvarteta dibinātājs Boriss Rezņiks. Pēdējās biļetes uz koncertiem vēl nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Kvartets Eolika tika izveidots 1980. gadā un savas pastāvēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

0 Komentāru