Eolika ar trīs koncertiem svinēs 35. jubileju

Komentāri
Eolika ar trīs koncertiem svinēs 35. jubileju
Grupa Eolika. Foto: LETA

Latvijas estrādes leģenda – kvartets Eolika pēc dažām dienās svinēs dibināšanas 35. gadskārtu un aicina uz koncertiem Rēzeknē, Cēsīs un Rīgā, informē Juris Millers.

Koncertos kvartets uzstāsies oriģinālajā sastāvā – uz skatuves būs Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals, kuriem pievienosies mūziķu grupa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šajos koncertos skanēs populārākie Eolikas hiti, bet atšķirībā no daudziem citiem koncertiem, šoreiz – ar dzīvo pavadošo sastāvu”, par gaidāmo koncertu norisi teic O. Rajecka.
Pārsteigumu skatītājiem ir sagatavojis arī Viktors Zemgals, kurš pievienojies kvarteta jubilejas koncerttūrei ne tikai kā kvarteta dalībnieks, bet arī kā solomākslinieks.

“Koncerta pirmajā daļā skanēs mana soloprogramma Brīvais lidojums – uzstāšos kopā ar savu grupu Zemgals un citi putni, ļaujot iepazīt skatītājiem to mūziku, kas ir tuva man un daudziem manas paaudzes cilvēkiem,” saka V. Zemgals.
Koncerta otrajā daļā skanēs tādi neizmirstami un neatkārtojami hiti kā Zemeņu lauks, Es neesmu Džeina Fonda, Pasaule, Pasaulīt, Raimonda Paula dziesmu popūrijs u.c. skaņdarbi, kas kļuvuši par Eolikas muzikālo vizītkarti, norāda J. Millers.

Eolikas jubilejas koncerti notiks 7. februārī Austrumlatvijas vēstniecībā Gors Rēzeknē, 8. februārī Vidzemes koncertzālē Cēsis, bet koncertturnejas noslēgums paredzēts Valentīna dienā, 14. februārī, koncertzālē Rīga, kur uz skatuves paredzējis kāpt arī kvarteta dibinātājs Boriss Rezņiks. Pēdējās biļetes uz koncertiem vēl nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Kvartets Eolika tika izveidots 1980. gadā un savas pastāvēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl