Komentāri
Emocionāla atkalredzēšanās! Jauniešu elki pēc septiņiem gadiem sanāk kopā Puzikova ballītē
Foto: Jānis Spigovskis, MicRec

Kafejnīcas Bruņinieku 63 telpās trešdien. 16. novembrī, mājīgā atmosfērā notika Latvijas dziedošā policista Nikolaja Puzikova pirmā dziesmu apkopojuma Te nu es esmu prezentācija, kas pulcēja virkni pašmāju muzikālā šova OKartes Akadēmija dalībnieku.

Albuma prezentāciju kuplināja gan Puzikova ģimene, gan draugi, šī brīža muzikālie partneri, kā arī kolēģi no OKartes Akadēmijas laikiem – Oskars Deigelis, Kristaps Cimbars, Samanta Tīna, Jenny May, Ivars Galiņš. 2010. gada sākumā startējušā muzikālā šova dalībnieku vidū valdīja patīkams satraukums un atkalredzēšanās prieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kas lēni nāk, tas labi nāk. It kā jau tāds sīkums, bet ir sajūta, ka man ir dzimšanas diena un visi mani sveic.

Ir sajūta, ka esmu ieviesis beidzot kārtību un rūpīgi apkopojis savas izpildītās dziesmas. Šis albums mani spēs motivēt rakstīt jaunas dziesmas,” albuma atvēršanā teica pats vakara vaininieks – dziedātājs un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas Operatīvās vadības grupas kārtībnieks, seržants Nikolajs Puzikovs.

Dziedātājs klātesošajiem sniedza nelielu akustisku koncertu.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl