1 komentārs

Par sensāciju kļuvis kāds īpaši emocionāls moments Robija Viljamsa koncertā Mančesterā. Populārais mūziķis izpildot savu slaveno ”Angels’, veltījis to 22. maija uzbrukuma upuriem, un uz skatuves nav spējis valdīt emocijas un pārtraucis dziedāt, izplūstot asarās.

”Mēs esam Mančestera un, sasodīts, mēs neesam nobijušies,” atklājot šovu paziņoja Robijs. Taču īpaši emocionāls izrādījās ”Angels” dziedājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Jau šovakar, 4. jūnijā, mūziķis piedalīsies īpašajā labdarības lielkoncertā, kura mērķis ir vākt naudu ārkārtas fondam, kuru izveidojusi Mančestras pilsētas dome un Britu Sarkanais Krusts.

Tajā uzstasies arī Ariana Grande, Džastins Bībers, ”Coldplay”, Robijs Viljamss, Keitija Parija un citi mūzikas grandi. Koncertu ”dzīvajā” varēs baudīt arī internetā.

“Atbildot uz šo vardarbību, mums būtu jāsanāk tuvāk kopā, jāpalīdz cits citam, vairāk jāmīl, jādzied skaļāk un jādzīvo laipnāk un dāsnāk nekā iepriekš,” aicinājusi Ariana Grande.

Foto: Mančesteras uzbrukuma upurus pieminot

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl