Elvisu Kostello un Tomu Petiju uzņem slavas zālē

0 Komentāru
Elvisu Kostello un Tomu Petiju uzņem slavas zālē
Foto: AFP/ LETA

Mūzikas leģendas Toms Petijs un Elviss Kostello, kā arī vēl četri mākslinieki Ņujorkā uzņemti Dziesmu autoru slavas zālē. Savukārt dziedātājam Laionelam Ričijam pasniegts slavas zāles augstākais apbalvojums.

Vienlaikus ar Elvisu Kostello novērtēts arī Toma Petija, Mārvina Geja, Naila Rodžersa, Bernada Edvardsa un Čipa Teilora ieguldījums. Svinīgā ceremonijā Ņujorkā viņi visi uzņemti Dziesmu autoru slavas zālē. Pasākumā piedalījās daudzas mūzikas industrijas zvaigznes.

Ceremonijas laikā katru gadu tiek apbalvots kāds no tiem, kurš jau ir uzņemts Dziesmu autoru slavas zālē. Augstākais apbalvojums šogad tika pasniegts Laionelam Ričijam, kurš atzina, ka šis ir labākais laiks visā viņa karjerā.

Dziesmu autoru slavas zāles balva tika pasniegta arī ierakstu kompānijas Sire Records dibinātājam Seimūram Steinam. Ierakstu kompānija palīdzēja uzsākt vairāku pasaulslavenu mūziķu karjeru, sākot ar pankmūzikas celmlaužiem The Ramones un beidzot ar popzvaigzni Madonnu.

Dziesmu autoru slavas zālē kopš 1970. gadiem uzņemti vairāki simti mūziķu, kuru vidū ir Džonijs Kešs, Eltons Džons un Miks Džegers.

Foto

0 Komentāru