Komentāri
Elvisa Preslija dzimšanas gadadienā Liepājā uzstāsies Pits Andersons
Publicitātes foto

Rokenrola karaļa Elvisa Preslija dzimšanas dienas atceres pasākumā 9. janvārī Liepājas rokklubā Fontaine Palace uzstāsies leģendārais rock’n’roll mūziķis Pits Andersons ar savu grupu Pete Anderson & The Swamp Shakers, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Pits Andersons ir rokenrola dzīvā leģenda un staigājoša amerikāņu mūzikas enciklopēdija. Pazīstamais, autoritatīvais Krievijas žurnālists Artemijs Troickis savā grāmatā Pitu Andersonu vērtē kā pirmo nopietni vērtējamo rokeri visā bijušajā Padomju Savienības teritorijā, turklāt 2009. gada septembrī ASV Nešvilā Pita Andersona albums Brass-A-Billy tika atzīts par pasaulē labāko albumu rockabilly mūzikas kategorijā konkursā Just Plain Folks Music Awards.

Nesen nosvinējis 69 gadu jubileju, Pits Andersons ar grupu atgriezīsies Liepājā, lai atzīmētu rokenrola karaļa Elvisa Preslija dzimšanas dienu, kuram šogad būtu palikuši apaļi astoņdesmit gadi.

Fontaine Palace atrodas Dzirnavu ielā 4, pasākuma sākums plkst. 23:00 un pēc koncerta par atbilstošu muzikālo atmosfēru visas atlikušās nakts garumā gādās DJ Muzadrive no Jelgavas, izvēlētos skaņdarbus atskaņojot no vinila platēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl