Komentāri
Elmārs Tannis plāno pašmāju gardēžiem atvērt gastro-tūrismu pa Eiropu
Foto: no Elmāra Taņņa privātā arhīva

Pēdējās dienās Latvijā atpazīstamais šefpavārs un realitātes šova Dejo ar zvaigzni dalībnieks Elmārs Tannis savā Facebook profilā publicē bildes no sava ceļojuma pa Franciju. Portāls Skaties.lv sazinājās ar pašu dendiju, lai noskaidrotu, kas viņam Eiropas dienvidos meklējams, un vai tiešam savas prasmes gatavs atrādīt arī ārpus mūsu valsts robežām.

Pirmā pietura – Francija

“Aizbraucu palīdzēt vienam draugam pagatavot vakariņas!” stāsta pavārs, kurš nedaudz palielījās, ka viesi bijuši ļoti pārsteigti un pārlaimīgi par viņa prasmēm virtuvē, un gaida, kad Elmārs tur varētu atvērt savu restorānu. “Tad arī Latviešiem būtu forša vieta kur aizbraukt atpūsties un izbaudīt Francijas gastronomiju,” secina dendijs, kurš, kā par brīnumu, joprojām nav aizņēmis savu attiecību statusu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Plānots barot tūristus no Latvijas

Taujāts, kādi viņam varētu būt plāni attiecībā uz kulināriju ārzemēs, viņš atbild nekonkrēti, jo pašlaik viss vēl ir tikai idejas stadijā. “Varbūt sākšu ar 4-5 dienu gastro-tūrismu ceļojumiem! Es ticu, ka ir baudas gribētāji arī tepat pie mums, Latvijā! Ideja man pašam ļoti patīk un šķiet forša, bet pagaidām plānoju padarboties vēl arī citās Eiropas valstīs un attīstīt savu prasmi ēdienu pasaulē!”

Elmārs prom būs vēl nedēļu, un viņa apciemojamo valstu sarakstā vēl ir tādas valstis kā parādu mocītā Grieķija, saulainā Itālija, kā arī Īrija un Zviedrija, pēc kurām gan jau arī būs skaidrs, cik ātri un vai vispār būs iespējams realizēt restorāna Čarlstons šefpavāra un īpašnieka ideju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl